اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 81
    کد: 94780
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۱/۱۹

    در سال گذشته صورت گرفت؛
    554مورد پلمپ مشاغل مزاحم در منطقه 2

    هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر مانع از اعمال حق عمومی می‌شوند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر است
    در سال گذشته صورت گرفت؛ 554مورد پلمپ مشاغل مزاحم در منطقه 2

    شهردار منطقه دو گفت: با توجه به اهمیت زیبایی بصری شهر و رفع مزاحمت برای شهروندان تعداد13916مورداخطاریه به صنوف جهت جمع آوری سدمعبر در سال گذشته صادرشده است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد،محمدرضا قلندر با بیان اینکه سدمعبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است، گفت: هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر مانع از اعمال حق عمومی می‌شوند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر است.
    وی سد معبر را تعرض به حقوق شهروندی وتوهین به شهروندان دانست و تصریح کرد: همچنین به منظور جلوگیری از سد معبر نیز درسال گذشته تعداد8241مورد تابلو نازیبا جمع آوری شده است.
    قلندر سد معبر را یکی معضلات اجتماعی دانست و تصریح کرد: طی سال گذشته تعداد12460موردسدمعبرجمع آوری شده است .
    وی از تعداد554موردپلمپ مشاغل مزاحم خبرداد و خاطرنشان کرد: تعداد850مورد آمارپرونده ارسالی به شورای حل اختلاف درسال گذشته مربوط به سدمعبر-عدم پرداخت هزینه امحا پوستروتراکت و... می باشد که کلیه موارد رای صادرشده و رفع نقص شده است.

    تعداد بازدید: 81
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر