12°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،02 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 64
    کد: 136103
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۷

    اقدامات خدمات شهری منطقه 2 در راستای استقبال از مهر

    در طرح استقبال از مهر فعالیت های عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی به صورت گسترده در سطح مدارس و محدوده های نزدیک به فضا ها ی مدارس وآموزشی منطقه دو آغاز شده است.
    اقدامات خدمات شهری منطقه 2 در راستای استقبال از مهر

    شهردار منطقه دو از اجرای اقدامات مختلف در حوزه خدمات شهری در مدارس سطح منطقه همزمان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، محمدرضا قلندر شریف،اظهار داشت: در طرح استقبال از مهر فعالیت های عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی به صورت گسترده در سطح مدارس و محدوده های نزدیک به فضا ها ی مدارس وآموزشی منطقه دو آغاز شده است.
    وی افزود: اقدامات خدمات شهری منطقه برای 51 مدرسه ابلاغ شده از سوی آموزش و پرورش و همچنین مدارس متفرقه دیگر که درخواست داشته اند در حال اجرا می باشد.
    قلندر خاطرنشان کرد: این اقدامات شامل، شستشوی مدارس،رنگ آمیزی جداول معابر ،رنگ آمیزی جداول محوطه مدارس،رنگ آمیزی وسایل ورزشی -خطکشی محوطه ورزشی،جمع آوری خاک و نخاله و ضایعات،  شستشوی معابر اطراف مدارس،پاکسازی جوی ها و کانالها،امحاء پوستر و دیوار نوشته ،رفع موانع فیزیکی و سد معبر و .. می باشد.

     

     

    تعداد بازدید: 64
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر