اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 158
    کد: 138230
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۲۶

    احداث تقاطع فرماندهی در بلوار جانباز

    احداث تقاطع فرماندهی در بلوار جانباز مقابل جانباز 6 و احداث دوربرگردان های مناسب در این بلوار طبق طرح مصوب سازمان حمل و نقل و ترافیک در دستور کار این منطقه قرار گرفت و مراحل اصلاح هندسی و نصب علائم وتجهیزات ترافیکی آن به اتمام رسیده است.
    احداث تقاطع فرماندهی در بلوار جانباز

    شهردار منطقه دو مشهد از اتمام مراحل اصلاح هندسی و احداث تقاطع فرماندهی جانباز 6 خبرداد.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، محمدرضا قلندر شریف اظهار کرد: بلوار جانباز یکی از بلوارهای اصلی منطقه دو و یکی از بلوارهای تجاری شهر مشهد محسوب می شود که به دلیل وجود مراکز تجاری و اقتصادی متعدد ، شاهد حجم بار ترافیکی زیاد در این بلوار هستیم.
    وی افزود: به همین منظور احداث تقاطع فرماندهی در بلوار جانباز مقابل جانباز 6 و احداث دوربرگردان های مناسب در این بلوار طبق طرح مصوب سازمان حمل و نقل و ترافیک در دستور کار این منطقه قرار گرفت و مراحل اصلاح هندسی و نصب علائم وتجهیزات ترافیکی آن به اتمام رسیده است.
    قلندر خاطر نشان کرد: این اقدامات در جهت ایمن سازی و آرام سازی حرکتی و تسهیل در تردد وسایل نقلیه و عابرین پیاده و ایجاد دسترسی ضلع شمال و جنوب بلوار جانباز و همچنین کاهش حجم ترافیکی تقاطع جانبار - فرامرز عباسی با اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال صورت گرفته است.
     

    تعداد بازدید: 158
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر