12°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،02 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 74
    کد: 138595
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

    جمع آوری تابلوهای غیرمجاز و نازیبا از سطح منطقه 2

    از این رو واحد سد معبر اداره خدمات شهری منطقه به طور روزانه و مستمر این موارد نازیبا را شناسایی کرده و اقدام به جمع آوری آنها از سطح منطقه می نماید.
    جمع آوری تابلوهای غیرمجاز و نازیبا از سطح منطقه 2

    شهردار منطقه دو مشهد از جمع آوری تابلو تبلیغاتی و سایه بان نا زیبا در جهت زیبا سازی منظر شهری و یکپارچگی سیمای شهر در منطقه خبر داد.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، محمدرضا قلندر شریف اظهار داشت: رفع نازیبایی های شهر و سامان دادن به فضای شهری به عنوان محیط زندگی شهروندان، یکی از وظایف مهم شهرداری می باشد که متاسفانه با وجود تذکرات و هشدارهای داده لازم به شهروندان، گاهی در برخی مکان ها شاهد نصب تابلوهای تبلیغاتی و سایه بان های نازیبا، هستیم که وجهه قابل قبولی برای سیمای شهری ندارد.
    وی افزود: از این رو واحد سد معبر اداره خدمات شهری منطقه به طور روزانه و مستمر این موارد نازیبا را شناسایی کرده و اقدام به جمع آوری آنها از سطح منطقه می نماید.
    قلندر همچنین ادامه داد: در این راستا اداره خدمات شهری منطقه طی ماه گذشته بیش از 500 اخطاریه در خصوص تابلوهای نازیبا، سایبان های فرسوده، میله های داخل پیاده رو، چهارچوب تابلو و ...صادر کرده است.
    شهردار منطقه دو خاطر نشان کرد: این امر برای حفظ زیبایی منظر شهری و یکپارچگی سیمای شهر و همچنین حصول رضایت شهروندان صورت می گیرد.
     

    تعداد بازدید: 74
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر