12°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،02 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 43
    کد: 139734
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۵

    صدور بیش از 9093مورد اخطاریه رفع سد معبر از ابتدای سال جاری در منطقه 2

    در 7 ماهه نخست سال جاری، بیش 9093مورد اخطاریه سدمعبر در منطقه صادر شده که از این تعداد 1217مورد شامل ابلاغ قضایی و معرفی به شورای حل اختلاف است.
    صدور بیش از 9093مورد اخطاریه رفع سد معبر از ابتدای سال جاری در منطقه 2

    شهردار منطقه 2 مشهد از صدور بیش از 9093مورد اخطاریه رفع سد معبر در 7 ماه ابتدای سال جاری خبر داد.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، محمدرضا قلندر شریف با بیان این مطلب افزود: شهرداری منطقه در راستای ایجاد شهری بهتر برای زندگی و همچنین آسایش و راحتی ساکنان منطقه اقدامات بسیاری را در راستای رفع سد معبر و زیبایی بصری شهر انجام می دهد.
    وی با بیان اینکه درحال حاضر پدیده نابهنجار سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن، یکی از وظایف اصلی شهرداری است، افزود: هرروزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی، مانع اعمال حق دیگران می‌شوند که شهرداری بنا به وظیفه خود، مکلف به رسیدگی به این موضوع و جلوگیری از سدمعبر است.
    شهردار منطقه 2 مشهد ادامه داد: در 7 ماهه نخست سال جاری، بیش 9093مورد اخطاریه سدمعبر در منطقه صادر شده که از این تعداد 1217مورد شامل ابلاغ قضایی و معرفی به شورای حل اختلاف است.
    قلندر تصریح کرد: همچنین با هدف افزایش احساس امنیت شهروندان و به‌منظور پاک‌سازی هرگونه نازیبایی و ناهنجاری ناشی از تکدی‌گری در اماکن عمومی و تقاطع‌ها، بوستان‌ها و معابر عمومی، 2875نفر متکدی از سطح منطقه جمع‌آوری و به مراکز مربوط تحویل داده شده‌اند.
    وی با اشاره به نزدیکی این منطقه به بارگاه ملکوتی حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، گفت: یکی از ماموریت‌های ضروری واحد سدمعبر، جمع‌آوری چادرخواب‌ها از سطح معابر است که در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون، 3202مورد چادرخواب جمع‌آوری شده‌اند.
    وی با تاکید بر رفع زمینه نارضایتی شهروندان از سدمعبر و مشکلات تردد ناشی از فعالیت دستفروشان یادآور شد: در این راستا در 7 ماه گذشته، 1217 دستفروش از سطح منطقه جمع‌آوری شدند و 171 مورد پلمپ مشاغل مزاحم صورت گرفته است.
     

    تعداد بازدید: 43
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر