10°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 106
    کد: 146264
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

    افتتاح مرکز کارآفرینی سردار شهید یعقوبی در منطقه 2

    مجموعه فرهنگی و کارآفرینی سردار شهید یعقوبی ، نهمین مرکز کارآفرینی شهرداری منطقه 2 است که با متراژ 400 متر مربع برای اشتغال حدود 50 بانوی سرپرست خانوار احداث شده است.
    افتتاح مرکز کارآفرینی سردار شهید یعقوبی در منطقه 2

    به مناسبت دهه مبارک فجرمجموعه فرهنگی و کارآفرینی در بلوار توس به نام سردار شهید رمضانعلی یعقوبی افتتاح گردید.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، طی مراسمی با حضور رمضانعلی فیضی، عضور شورای شهر، جلال قربانی شهردار منطقه 2، سیدمجتبی منتظری رییس شوراهای اجتماعی محلات مشهد ، فرزند شهید یعقوبی و جمعی از مسوولین سپاه و منطقه 2 ، مجموعه فرهنگی و کارآفرینی سردار شهید رمضانعلی یعقوبی در بلوار توس افتتاح گردید.
    جلال قربانی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر وسالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ارائه فرصت و امکانات اولیه وکم هزینه به شهروندان جهت بروز ایده های کسب و کار خلاقانه و کارآفرینانه، یکی از رویکردهای شهرداری منطقه 2 مشهد است تا از این طریق گامی جدی در حمایت از اقشار آسیب دیده و در معرض آسیب بردارد.
    شهردار منطقه دو مشهد اظهار داشت: به همین منظور از سال 93 تاکنون معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه 2 موفق به ایجاد 9 خانه کارافرینی با مشارکت سپاه و شهروندان شده است که بیش از 800 بانوی سرپرست خانوار به صورت مستقیم و غیر مستقیم در آنها فعالیت می کنند.
    قربانی تصریح کرد: مجموعه فرهنگی و کارآفرینی سردار شهید یعقوبی ، نهمین مرکز کارآفرینی شهرداری منطقه 2 است که با متراژ 400 متر مربع برای اشتغال حدود 50 بانوی سرپرست خانوار احداث شده است.
    در ادامه مهندس فیضی، عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه مدیریت شهری و شورای پنجم آماده است که هر کمکی که می تواند در حوزه اشتغال و کارآفرینی انجام دهد، افزود: در شرایط فعلی همه باید دست دردست هم دهیم تا نظام اقتصادی را هدفدار کنیم و به سمت رونق پیش ببریم.
    وی اظهار کرد: درد و رنج مردم ، درد و رنج ماست و شورای جدید در کنار همه نهادها آماده است تا خدمت رسانی شایسته ای را برای تمام آحاد مردم داشته باشد و بتواند معضلات و مشکلات را رفع نماید.
    در این مراسم هم رزم شهید یعقوبی به بیان خاطراتی از شجاعت ها و از جان گذشتگی های آن شهید بزرگوار پرداخت و همچنین تمبر "کارآفرینی" رونمایی و امضا شد.
     

     

    تعداد بازدید: 106
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر