اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 47
    کد: 149949
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۹

    جمع آوری 3600 متکدی از سطح منطقه 2 در سال 96

    شهرداری منطقه 2 به منظور ساماندهی متکدیان، کارتن خواب ها و افراد بی سرپرست و رفع هرگونه ناهنجاری ناشی از حضور این افراد در اماکن عمومی، تقاطع ها، پارک ها و معابر در سال گذشته اقدام به جمع آوری 3600 متکدی از سطح منطقه نموده است که به مراجع ذیربط تحویل داده شده اند.
    جمع آوری 3600 متکدی از سطح منطقه 2 در سال 96

     شهردار منطقه دو مشهد از جمع آوری 3600 متکدی و دست فروش توسط اداره خدمات شهری منطقه در سال 96 خبر داد.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، جلال قربانی تکدی گری را به عنوان یک پدیده ناهنجار اجتماعی شهرهای بزرگ دانست و گفت: اگرچه علل و عوامل تکدی گری ، فقر و نیاز انسان می باشد اما متاسفانه درعمل اینگونه نیست و تکدی گری امروزه تبدیل به یک صنعت درآمدزا شده است.
    وی ادامه داد: متکدیان با سو استفاده از احساسات و اعتقادات مذهبی با روش های مختلف در جهت رسیدن به خواسته خود سعی در برانگیختن حس همدلی و نوع دوستی شهروندان دارند .
    قربانی افزود: شهرداری منطقه 2 به منظور ساماندهی متکدیان، کارتن خواب ها و افراد بی سرپرست و رفع هرگونه ناهنجاری ناشی از حضور این افراد در اماکن عمومی، تقاطع ها، پارک ها و معابر در سال گذشته اقدام به جمع آوری 3600 متکدی از سطح منطقه نموده است که به مراجع ذیربط تحویل داده شده اند.
    شهردار منطقه دو مشهد هدف از اجرای این طرح را پاکسازی محیط شهری از مصادیق این ناهنجاری اجتماعی دانست و از شهروندان خواست به متکدیانی که درخیابان ها اقدام به دریافت کمک ازدیگران می نمایند کمک نکنند تا با همراهی و همکاری شهروندان شاهد حذف این پدیده نامطلوب اجتماعی از سطح شهر باشیم.

    تعداد بازدید: 47
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر