10°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 48
    کد: 152734
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

    جمع آوری 3415 مورد سد معبر طی دو ماه گذشته در منطقه 2

    سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌گردد و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است
    جمع آوری 3415 مورد سد معبر طی دو ماه گذشته در منطقه 2

     شهردار منطقه 2 مشهد از جمع آوری 3415 مورد سد معبر طی دو ماه ابتدایی سال جاری توسط این منطقه خبرداد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 مشهد، جلال قربانی با بیان اینکه سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌گردد و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است، گفت: هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی می‌گردند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر می‌باشند.
    وی با اشاره به صدور بیش از 2439 اخطاریه سد معبر طی دو ماه گذشته اظهار داشت: این اخطاریه ها شامل جمع آوری خودروهای فرسوده، جمع آوری متکدیان، تابلوهای نازیبا و فاقد مجوز، صدور اخطار 24 ساعته ، صدور قبض دائم برای اجناس و ...می باشد.
    شهردار منطقه 2 مشهد افزود: خودروهای فرسوده باعث آلودگی بصری فضای شهر می شوند به همین دلیل توسط شهرداری منطقه جمع‎آوری خواهند شد که در دو ماه ابتدای سال جاری 13 خودرو فرسوده و 15 وانت بار جمع آوری و به پارکینگ انتقال داده شده اند.
    قربانی ضمن اشاره به پاکسازی محیط شهری و همچنین افزایش احساس امنیت شهروندان خاطر نشان کرد: طی این مدت تعداد 567 متکدی که 494 نفر مرد و 73 نفر زن بودند و تعداد 376 دست فروش از سطح منطقه جمع آوری شده است.
    وی در خصوص جمع ‏آوری پارچه، تراکت و تبلیغات سیار سطح شهر گفت: طی ماه های فروردین و اردیبهشت بیش از 2358 مورد پارچه، تراکت و تبلیغات سیار جمع‎آوری و پاکسازی شد.
    شهردار منطقه 2 همچنین به صدور قبض دائم برای اجناس اشاره کرد و افزود: 1136 مورد قبض برای اجناس فاسد شدنی طی دو ماه گدشته از سوی منطقه صادر شده است.
    قربانی خاطر نشان کرد: قطعا معضل سد معبر حل نخواهد شد مگر با رعایت آن از سوی شهرنشینان و برخورد قاطع از سوی شهرداری با کسانیکه با این عمل ضمن ایجاد منظر نازیبای شهری باعث تضییع حقوق دیگران می شود.

    تعداد بازدید: 48
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر