اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 83
    کد: 153751
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۳

    اجرای روکش آسفالت تقاطع عبدالمطلب تا شهید چراغچی

    به منظور بهبود و تسهیل در تردد خودروها و ایمنی شهروندان، تراش و روکش آسفالت تقاطع بلوار ابوطالب با عبدالمطلب تا بزرگراه شهید چراغچی(100 متری) بصورت لاین رفت و برگشت و با مساحت 49 هزار و 200 متر مربع در حال اجراست.
    اجرای روکش آسفالت تقاطع عبدالمطلب تا شهید چراغچی

     شهردار منطقه دو مشهد گفت: عملیات روکش آسفالت تقاطع عبدالمطلب تا شهید چراغچی در حال انجام است.
    به گزارش روابط‌عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، جلال قربانی با بیان اینکه بلوار ابوطالب یکی از بلوارهای اصلی منطقه محسوب می شود، گفت: به منظور بهبود و تسهیل در تردد خودروها و ایمنی شهروندان، تراش و روکش آسفالت تقاطع بلوار ابوطالب با عبدالمطلب تا بزرگراه شهید چراغچی(100 متری) بصورت لاین رفت و برگشت و با مساحت 49 هزار و 200 متر مربع در حال اجراست.
    وی اظهار داشت: این عملیات با هدف برطرف شدن خرابی‌های موجود در آسفالت ، بهبود عبور و مرور، ارتقای کیفی سطح معابر و بالا بردن ضریب ایمنی تردد در معابر سطح منطقه انجام می‌شود.
    قربانی افزود: از ابتدای سال جاری اقدامات لازم برای آسفالت معابر این منطقه صورت گرفته و عملیات روکش آسفالت معابر فرعی و اصلی آغاز شده است.
    شهردار منطقه دو مشهد خاطرنشان کرد: اداره فنی و عمران شهرداری منطقه 2 با شناسایی محل‌های مورد نیاز و تائید معاونت تخصصی و بر اساس اولویت ، اقدام به اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر می کند.

    تعداد بازدید: 83
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر