4°C 
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 52
    کد: 154072
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۹

    بازدید اعضای کمیته نظارتی منطقه 2 و جمعی از اعضای شورای شهر شاهرود از پروژه فجر طبرسی

    در این بازدید که شهردار منطقه دو ، اعضای کمیته نظارتی منطقه و همچنین جمعی از اعضای شورای شهر شاهرود حضور داشتند، رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با همت و تلاش همکاران شهرداری و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط تا پایان سال شاهد خبرهای خوشی در حوزه ساماندهی مشاغل مزاحم شهری خواهیم بود.
    بازدید اعضای کمیته نظارتی منطقه 2 و جمعی از اعضای شورای شهر شاهرود از پروژه فجر طبرسی

     شهردار منطقه دو به همراه اعضای کمیته نظارتی منطقه و جمعی از اعضای شورای شهر شاهرود از پروژه ساماندهی مشاغل آلاینده فجر طبرسی بازدید کردند.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، در این بازدید که شهردار منطقه دو ، اعضای کمیته نظارتی منطقه و همچنین جمعی از اعضای شورای شهر شاهرود حضور داشتند، رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با همت و تلاش همکاران شهرداری و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط تا پایان سال شاهد خبرهای خوشی در حوزه ساماندهی مشاغل مزاحم شهری خواهیم بود.
    محمد حاجیان شهری در حاشیه بازدید از دو مرکز ساماندهی مشاغل شهری مشهد با بیان اینکه خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در خصوص ایجاد و احداث مراکز ساماندهی مشاغل شهری، اظهارکرد: در این پروژه‌ها مشکلاتی از قبیل ساخت معابر، لوله‌کشی گاز و برخی دیگر از زیرساخت‌ها وجود داشته که در حال برطرف شدن است.
    وی ضمن تشکر از همکاری استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد برای تسریع روند ساخت این مراکز گفت: مجتمع خدمات خودرویی فجر طبرسی دارای 450 واحد صنفی و مجتمع خدمات خودرویی شهری منطقه 3 نیز دارای 338 واحد بوده که بدون شک ظرفیت بسیار مناسبی محسوب می‌شود.
    حاجیان شهری در ادامه گفت: این پروژه‌ها به ترتیب 85 و 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند و امیدواریم تا پایان سال شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.
    رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در ادامه با اشاره به مصوبه اخیر شورا در زمینه پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت تا سقف 18 میلیارد تومان به تعاونی‌ها، گفت: متاسفانه با ابلاغ بانک مرکزی این مصوبه دچار مشکل شده و باید در این خصوص چاره‌اندیشی کنیم تا بتوانیم صاحبان مشاغل مزاحم را هرچه سریعتر ساماندهی کنیم.
    حاجیان در خصوص دسترسی این مراکز نیز تصریح کرد: در این خصوص حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری و دیگر حوزه‌های ذیربط باید با یکدیگر تعاملات لازم و اقداماتی را انجام دهند تا پس از افتتاح این واحدهای صنفی شاهد رونق آنها باشیم.

    تعداد بازدید: 52
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر