4°C 
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 57
    کد: 154083
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۹

    برگزاری مراسم قدردانی از اعضای فعال " دوام ثامن" منطقه 2

    منطقه 2 در جذب افراد و فعالیت گروه های دوام ثامن ، منطقه ای پیش رو در شهرداری بوده است.
    برگزاری مراسم قدردانی از اعضای فعال " دوام ثامن" منطقه 2

     جلسه ای به منظور بررسی هرچه بیشتر کارکردها و آشنایی و جذب اعضا و تقدیر و تشکر از اعضای فعال " دوام ثامن" با حضور معاون اجرایی منطقه 2 برگزار گردید.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، جلسه ای به منظور بررسی هرچه بیشتر کارکردها و جذب اعضای بیشتر و تقدیر و تشکر از اعضای فعال " دوام ثامن" با حضور مهندس احسان قیطاقی، معاون اجرایی منطقه 2 و مهندس هوشیار رییس اداره خدمات شهری منطقه 2 در فرهنگسرای حجاب برگزار شد.
    مهندس قیطاقی با بیان اینکه هدف طرح " دوام ثامن" فرهنگ سازی و آموزش در مواقع اضطراری است، گفت: منطقه 2 در جذب افراد و فعالیت گروه های دوام ثامن ، منطقه ای پیش رو در شهرداری بوده است.
    وی افزود: وقت گذاری و فعالیت خوب اعضای دوام ثامن منطقه 2 در تمامی مراسمات و مسابقات قابل تحسین و قدردانی است.
    قیطاقی خاطرنشان کرد: طرح " دوام ثامن" با جذب افراد در محلات و آموزش ، تمام فعالیت های فراموش شده مردم را به آنان یادآوری می کند که در مواقع لزوم و اضطراری بتوانند به هم نوع خود کمک رسانی داشته باشند.
    معاون اجرایی منطقه اظهار داشت: ما به عنوان مسول و خدمت رسان مردم سعی خواهیم کرد گروه های دوام ثامن محلات را از لحاظ امکانات مادی و معنوی یاری کنیم.
    در این جلسه اعضای فعال دوام ثامن منطقه 2 انتقادها و پیشنهادهای خود را با معاون اجرایی منطقه در میان گذاشتند و در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از آنان تجلیل بعمل آمد.

    تعداد بازدید: 57
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر