اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 139
    کد: 154467
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۴

    اعمال قانون ملکی متخلف با حضور سرزده شهردار منطقه 2

    در بازدید میدانی مهندس جلال قربانی از سطح منطقه ، با تخلف ملکی در حال ساخت در بلوار تلاش که دارای تخلفات متعدد و فک پلمپ قضایی بود برخورد شد.
    اعمال قانون ملکی متخلف با حضور سرزده شهردار منطقه 2

     طی بازدید میدانی شهردار منطقه 2 از سطح منطقه، ملکی به دلیل ساخت و ساز غیر مجاز و تخلفات ساختمانی شناسایی و پلمپ مجدد گردید.
    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، در بازدید میدانی مهندس جلال قربانی از سطح منطقه ، با تخلف ملکی در حال ساخت در بلوار تلاش که دارای تخلفات متعدد و فک پلمپ قضایی بود برخورد شد.
    شهردار منطقه 2 که در این بازدید سرزده حضور داشت، اظهار کرد: بدلیل فک پلمپ قضایی ملک مذکور ، اشخاص حاضر در محل اعم از کارگران اجراء و متخلفین جلب و به دادگاه منتقل شدند.
    قربانی ساخت و ساز را یک نیاز قلمداد کرد و از آمادگی منطقه جهت حمایت از این موضوع بر اساس قوانین خبرداد و گفت: شهرداری ها به نسبت سایر ارگانها وظایف بیشتری را ارائه می نمایند که از جمله آنها کنترل و نظارت بر ساخت و سازهاست و به عنوان متولی شهر در صدد جلوگیری و برخورد قانونی با موارد غیر مجازهستند.
    وی درخصوص پلمپ قضایی ساخت و سازهای غیر مجاز خاطرنشان کرد: تمام ساختمان های دارای تخلف به مقام محترم قضایی معرفی می شوند و حکم پلمپ قضایی برای آنها صادر خواهد شد که در صورت فک این پلمپ، تمامی اشخاص حاضر و مشغول به کار در آن ساختمان برابر مقررات اعمال قانون می شوند.
    وی با بیان اینکه شهرداری در جهت تامین ایمنی و حفظ حقوق شهروندان مسوول است، افزود: پلمپ و اجرای رای کمیسیون ماده صد(قلع بنا) این بناها با هدف برخورد با ساخت وساز های غیر مجاز ، غیر اصولی و احقاق حقوق سایر شهروندان می باشد.
    شهردار منطقه دو گفت: با کلیه افرادی که قوانین را رعایت نکنند وحقوق سایر شهروندان را پایمال نمایند برخورد قاطعانه خواهیم کرد.

    تعداد بازدید: 139
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر