اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 39
    کد: 166053
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
    رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای اسلامی شهر مشهد:

    در بودجه 98 باید به بحث صلح نامه‌های بافت عامل توجه شود

    رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در بودجه 98 باید به بحث صلح نامه‌های پلاک‌های بافت عامل توجه شود.
    در بودجه 98 باید به بحث صلح نامه‌های بافت عامل توجه شود

    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری مشهد و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد حاجیان شهری در نشست کمیته نظارتی شماره 2 که با محوریت بررسی مشکلات و مسائل پیرامونی شهرداری منطقه 2 مشهد برگزار شد، با طرح این سوال که پروژه عامل چه زمانی می‌خواهد به نتیجه نهایی برسد، اظهار کرد: در حال حاضر مردم ساکن در این بافت در بلاتکلیفی به سر می برند و مشکلات بسیاری زیادی در این حوزه دارند.
    وی همچنین در حاشیه این جلسه در واکنش به موضوع جابجایی مشاغل مزاحم به خارج از محدوده شهری گفت: تعدد این گونه مشاغل در سطح شهر باعث مشکلات زیادی شده که البته در روند جابجایی این مشاغل با کندی روبرو هستیم.
    رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: ظرفیت فعلی مجتمع‌هایی که این مشاغل را در دل خود جای می‌دهند با تعداد این مشاغل در سطح شهر فاصله‌ای بسیار زیاد دارد که به واسطه حرکت دیر هنگام به سمت این موضوع ایجاد شده است.
    حاجیان شهری همچنین در خصوص ساماندهی مکان استقرار کارگران ساختمانی در مناطق مختلف شهر اظهارکرد: یک نمونه از این ساماندهی‌ها در میدان سلمان مشهد انجام شده اما نواقصی دارد که در راستای خدمت‌رسانی به این قشر و همچنین عموم شهروندان باید مورد اصلاح قرار گیرد.

    تعداد بازدید: 39
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر