اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی منطقه 2
    تعداد بازدید: 50
    کد: 166056
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
    نایب رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای اسلامی شهر مشهد:

    برای ساماندهی کارگران میدان فردوسی گام‌های مختلفی برداشته شده است

    نایب رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برای ساماندهی کارگران میدان فردوسی گام‌های مختلفی برداشته شده است.
    برای ساماندهی کارگران میدان فردوسی گام‌های مختلفی برداشته شده است

    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مسعود ریاضی در نشست کمیته نظارتی شماره 2 که با محوریت بررسی مشکلات و مسائل پیرامونی شهرداری منطقه 2 مشهد برگزار شد، اظهار کرد: با این حال در حوزه ساماندهی کارگران ساختمانی مستقر در میدان فردوسی مشهد باید در کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست تصمیم‌گیری‌های لازم صورت پذیرد.
    وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت بازپیرایی توس گفت: یک سری پروژه‌ها با شهرداری مشهد برای این محور تحریف شده که با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی صورت خواهد گرفت.
    رئیس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به تفاهم‌نامه اخیر شهرداری و اداره کل میراث فرهنگی استان برای بازپیرایی پردیس توس عنوان کرد: به زودی این موضوع نیز عملیاتی می‌شود و شهرداری با مشاور طرح وارد عقد قرارداد خواهد شد.
    ریاضی از بررسی مجدد طرح راهبردی توس در کمیسیون ماده پنج استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با مشخص شدن استاندار خراسان رضوی به احتمال زیاد این موضوع در کمیسیون مربوطه مورد تصویب قرار خواهد گرفت.


     

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر