اوقات شرعی
 • سه شنبه،26 شهریور 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 2
    تعداد بازدید: 464
    کد: 176051
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
    آمادگی منطقه 2 برای حضور در هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه؛

    اجرای طرح تراس گاردن با رویکرد گسترش فضای سبز منازل مسکونی

    اجرای طرح ویژه منطقه 2 در نمایشگاه گل و گیاه مشهد
    اجرای طرح تراس گاردن با رویکرد گسترش فضای سبز منازل مسکونی

    اداره پارکها و فضای سبز شهرداری منطقه 2 با اجرای طرح تراس گاردن در فضای نمایشگاه به استقبال هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد می رود.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 ، جلال قربانی با بیان مطلب فوق افزود: شهرداری منطقه 2 در این نمایشگاه با ایجاد طرح تراس گاردن و با هدف آموزش شهروندان جهت استفاده بهتر از فضاهای محدود تراس در آپارتمانها در هجدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه شهر مشهد شرکت خواهد کرد.
    شهردار منطقه 2 ادامه داد: این منطقه با حضور در این نمایشگاه تلاش دارد تا سر سبزی و نشاط فضاهای شهری را به منازل مسکونی شهروندان نیز تسری دهد بر همین مبنا غرفه شهرداری منطقه 2 با الگو برداری از تراس های خانگی و با هدف آموزش کاشت گونه های گیاهی طراحی شده است.
    وی استفاده از فضای تراس آپارتمان ها برای کاشت گونه های گیاهی مناسب را جهت زیبا سازی محیط زندگی بسیار ارزنده عنوان کرد و افزود: اداره فضای سبز منطقه 2 با رویکرد ایجاد فضای سبز بیشتر در شهر و منازل شهروندان تلاش دارد تا با ارائه راهکارهای مفید به این مهم دست یابد.
    قربانی به مساحت 120 متر مربعی غرفه منطقه 2 در نمایشگاه گل و گیاه امسال اشاره کرد و گفت: اعتبار تخصیص یافته برای این نمایشگاه بالغ بر 60 میلیون تومان است که امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده شاهد حضور چشمگیر شهروندان و بهره برداری آنان از فضاهای ایجاد شده باشیم.

    تعداد بازدید: 464
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر