اوقات شرعی
 • چهارشنبه،27 شهریور 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 2
    تعداد بازدید: 379
    کد: 176338
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
    جهت سهولت درتردد عابرین در منطقه 2 صورت پذیرفت؛

    اصلاح و بهسازی گذرگاه های عابر پیاده بلوا شفا در منطقه2

    .
    اصلاح و بهسازی گذرگاه های عابر پیاده بلوا شفا در منطقه2

    شهرداری منطقه 2 در جهت ایمن سازی و تسهیل در عبور و مرور عابران پیاده از گذرگاهها سطح منطقه اقدام به اصلاح و بهسازی گذرگاه های عابر پیاده در بلوا شفا با اعتبار بالغ بر 100 میلیون ریال نموده است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 مشهد، احسان قیطاقی با بیان مطلب فوق افزود: اصلاح و بهسازی گذرگاه ها عابر پیاده بلوا شفا با هدف ایمن سازی و تسهیل در عبور عرضی عابرین پیاده صورت پذیرفته است.
    معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه 2 عنوان کرد و گفت: تردد عابرین در گذرگاهها به شیوه استاندارد و مطلوب همیشه مد نظر شهرداری بوده و هست، بر همین اساس تمام گذرگاههای عابر پیاده ی سطح منطقه در حال اصلاح و بهسازی هستند و در سال 97 تاکنون بیش از 40 گذرگاه عابرپیاده با اعتبار 320 میلیون ریال اصلاح شده و این روند تا رسیدن به وضعیت مطلوب ادامه خواهد داشت.
    وی ادامه داد: در سال جاری با ادامه بهسازی ها تا کنون تعداد 10 گذرگاه جدید اصلاح شده و تا پایان سال نیز 50 گذرگاه های عابرپیاده دیگر در منطقه مناسب سازی خواهد شد.
    قیطاقی اظهار داشت : این بهسازی ها تا کنون در خیابان های عبادی، هدایت و شفا انجام شده و برای سایر معابر نیز در حال اجرا می باشد.

    تعداد بازدید: 379
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر