اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 2
    تعداد بازدید: 18
    کد: 184509
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
    در شهریور ماه سال جاری صورت گرفت :

    صدور اخطار و جمع آوری اجناس 170 واحد صنفی از سطح معابر منطقه

    هدف از جمع آوری این اجناس حفظ زیبایی بصری شهری و جلوگیری از سد معبر واحدهای صنفی در پیاده روها می باشد.
    صدور اخطار و جمع آوری اجناس 170 واحد صنفی از سطح معابر منطقه

     معاون فنی و اجرایی منطقه از صدور اخطار و جمع آوری اجناس 170 واحد صنفی متخلف در شهریور ماه سال جاری از سطح معابر منطقه  خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، احسان قیطاقی با بیان خبر بالا افزود: از این تعداد اخطار، 118 قبض برای اجناس دائم و157 مورد قبض هم برای اجناس فاسد شدنی صادر شده است.
    وی ادامه داد: اجناسی مانند میوه که امکان فاسد شدن و نگهداری درازمدت آن در انبار وجود ندارد، قبض 24 ساعته جهت مراجعه مالک و سیر مراحل قانونی و تحویل اجناس صادر می شود.
    معاون فنی و اجرایی به اجناسی که قابلیت نگهداری دارند نیز اشاره کرد و گفت: اجناسی مثل نردبان و پلاستیک جات که قابلیت نگهداری بیشتری دارند جمع آوری و قبض سه ماهه برای تحویل اجناس شان صادر می شود.
    وی هدف از جمع آوری این اجناس را حفظ زیبایی بصری شهری و جلوگیری از سد معبر واحدهای صنفی در پیاده روها عنوان کرد و افزود: گذاشتن وسایل و اجناس در پیاده رو علاوه بر مشکلاتی که برای تردد عابران ایجاد می کند، سلامت شهروندان را نیز به خطر می اندازد و باعث نازیبایی شهر هم می شود، به همین خاطر شهرداری منطقه روزانه اقدام به جمع آوری این اجناس می کند.

    تعداد بازدید: 18
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر