اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 2
    تعداد بازدید: 17
    کد: 185298
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
    با هدف حذف استفاده از آب شهری در آبیاری های فضای سبز صورت می گیرد:

    اجرای پروژه جدا سازی آب شرب از آب خام در سطح منطقه

    معاون فنی و اجرایی منطقه از اجرای پروژه های جدا سازی آب شرب از آب خام در معابر اصلی منطقه خبر داد و گفت: این پروژه با هدف حذف استفاده از آب شهری در آبیاری های فضای سبز منطقه صورت می گیرد.
    اجرای پروژه جدا سازی آب شرب از آب خام در سطح منطقه

    معاون فنی و اجرایی  از اجرای پروژه های جدا سازی آب شرب از آب خام در معابر اصلی منطقه خبر داد و گفت: این پروژه با هدف حذف استفاده از آب شهری در آبیاری های فضای سبز منطقه صورت می گیرد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، احسان قیطاقی با بیان خبر فوق افزود: با توجه به کمبود آب شرب در شهر مقدس مشهد و جلوگیری از هدر رفت آب و همچنین کاهش تردد تانکرهای حمل آب در سطح منطقه این اقدام در حال انجام است.
    وی دیگر هدف اجرای این طرح را کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از ایجاد ترافیک در سطح شهر عنوان کرد و افزود: در این راستا 10 پروژه در سطح معابر منطقه 2 شامل بلوار های جانباز، شهیدکریمی،شهید هنرور، شهید موسوی قوچانی ، هدایت، شهید ساجدی، خیام، توس و بزرگراه شهید چراغچی به جهت اجرای شبکه جداسازی آب شرب از آب خام با اعتباری بالغ بر 81 میلیارد ریال در آلبوم بودجه سال 98 این منطقه قرار گرفته اند.
       معاون فنی و اجرایی منطقه افزود: در حال حاضر پروژه حاشیه بلوارشهیدکریمی با مقدار2200 متر طول و مبلغ قرارداد 1 میلیارد و 716 میلیون ریال در مرحله حفاری و لوله گذاری است.

      وی به پیشرفت فیزیکی 90 درصدی پروژه تامین منابع آبی بلوار توس نیز اشاره کرد و افزود: این معبر با متراژ 700 متر طول و با اعتباری بالغ بر 750 میلیون ریال در حال انجام است.

    تعداد بازدید: 17
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر