اوقات شرعی
 • چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 2
    تعداد بازدید: 17
    کد: 185417
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
    با برپایی ایستگاه های حمایتی صورت می گیرد:

    آمادگی منطقه 2 مشهد برای پذیرایی از زائران پیاده دهه آخر صفر

    به دلیل اینکه منطقه 2 در مسیر پیاده روی زائران است، از دوم تا هفتم آبان ماه ایستگاه های مستقر در سطح منطقه آماده ارائه خدمات متنوع و گسترده به زائران هستند.
    آمادگی منطقه 2 مشهد برای پذیرایی از زائران پیاده دهه آخر صفر

    معاون فنی و اجرایی منطقه از آمادگی این منطقه برای پذیرایی از زائران و مجاوران امام رضا (ع) در دهه آخر ماه صفر خبر داد .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، احسان قیطاقی با بیان خبر فوق افزود: به دلیل اینکه  این منطقه در مسیر پیاده روی زائران است، از دوم تا هفتم آبان ماه ایستگاه های مستقر در سطح منطقه آماده ارائه خدمات متنوع و گسترده به زائران هستند.

    وی به برپایی بزرگترین ایستگاه حمایتی سطح منطقه با متراژ 500 متر مربع اشاره کرد و افزود: این ایستگاه در تقاطع بولوارهای شهید ساجدی و جانباز جنب بازار سازمان میادین برپا می شود و خدماتی مانند خیاطی، پزشکی، واکس، شارژ گوشی موبایل، ماساژ، مشاوره، خطاطی مذهبی، نذورات مردمی، غرفه کودک، استراحت گاه موقت و اقامه نماز جماعت در آن ارائه می شود.
    معاون فنی و اجرایی منطقه دیگر ایستگاه بزرگ منطقه را مسجد حضرت فاطمه (ص) با 400 متر در بلوار شهید قرنی ابتدای بولوار شهید موسوی قوچانی عنوان کرد و گفت: در این این مکان نیز مانند ایستگاه قبلی تمامی خدمات برای زائران انجام خواهد شد.
    وی به سایر ظرفیت های مسیر زائران پیاده در منطقه 2 اشاره کرد و افزود: علاوه بر دو ایستگاه فوق 20 مکان دیگر نیز برای سایر خدمات شامل اسکان، سرویس بهداشتی، خدمات بهداشتی و درمانی، ایستگاه جمع آوری و پخش نذورات و ... با همکاری شهرداری و مردم فراهم شده است.

    وی محل این ایستگاه ها را در معابر اصلی عنوان کرد و افزود: این امکانات در بولوارهای فردوسی، شهید قره نی، توحید، مجد، شهید ساجدی، جانباز، هدایت، عبدالمطلب جانمایی شده اند و آماده خدمت رسانی به زائران هستند.

    تعداد بازدید: 17
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر