فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۰۷ ۳۹۶
طبقه بندی:
  • فنی و عمران
  • اپلیکیشن
چچ
INmE2YPZhyDar9mK2LHZiiDYotiz2YHYp9mE2Kog2KjYstix2q/Ysdin2Ycg2LTZh9mK2K8g2obYsdin2LrahtmK

لکه گیری آسفالت بزرگراه شهید چراغچی

به همین منظور لکه گیری بزرگراه شهید چراغچی ، حدفاصل پل قائم تا میدان امام حسین(ع) ، باند کندرو و تندرو با مساحت 5000 متر مربع به جهت تسهیل در عبور و مرور خودروها انجام گرفته است.

شهردار منطقه دو گفت: تراش و لکه گیری آسفالت بزرگراه شهید چراغچی ،حدفاصل پل قائم تا میدان امام حسین(ع) صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد،محمدرضا قلندر شریف اظهار کرد: لکه‌گیری آسفالت معابر برای ایمنی بیشتر تردد شهروندان یکی از مطالبات به حق شهروندان و همچنین از اولویت‌های مدیریت شهری در حوزه عمرانی می‌باشد.
وی افزود: فصل بهار و تابستان به دلیل شرایط جوی مناسب بهترین فصول برای اجرای لکه‌گیری آسفالت می‌باشد که این مهم در برنامه‌های منطقه 2 قرار گرفته و در حال اجرا می‌باشد.
قلندر خاطرنشان کرد: آسفالت بطور دائم در معرض انواع گوناگونی از تنشهای ناشی از عواملی مانند بارترافیکی ، تغییر دما و میزان رطوبت ، و تغییر شکل لایه های زیرین و بستر قرار دارند که این تنشها منجر به پیدایش نقایص و خرابی هایی در روسازی و بروز ترک ها، چاله ها ، تغییر شکل ها و دیگر انواع خرابی ها لکه گیری انجام می شود.
شهردار منطقه 2 اظهارداشت: به همین منظور لکه گیری بزرگراه شهید چراغچی ، حدفاصل پل قائم تا میدان امام حسین(ع) ، باند کندرو و تندرو با مساحت 5000 متر مربع به جهت تسهیل در عبور و مرور خودروها انجام گرفته است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: