فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۱۵ ۱۴۴۱
طبقه بندی:
  • خدمات شهری
  • اپلیکیشن
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYt9ix2K0gItiv2YjYp9mFINir2KfZhdmGIiDYr9ixINmF2K3ZhNmHINmG2YjYr9mH

اجرای طرح "دوام ثامن" در محله نوده

هدف از تشکیل این گروهها ، آموزشهای لازم به شهروندان در مواجهه با حوادث و بحرانها به منظور؛ خود امدادی و دگر امدادی تا زمان رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه می باشد.

طرح داوطلب واکنش اضطراری محلات مشهد"دوام ثامن" فردا در محله نوده منطقه 2 آغاز به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، گروههای داوطلب واکنش اضطراری محلات مشهد که با نام اختصار” دوام ثامن “نامیده می شود،گروههای مردمی است که در سطح محلات مشهد و با همکاری شهرداری مشهد، مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی و جمعیت هلال احمر استان تشکیل خواهد شد.
هدف از تشکیل این گروهها ، آموزشهای لازم به شهروندان در مواجهه با حوادث و بحرانها به منظور؛ خود امدادی و دگر امدادی تا زمان رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه می باشد.
آموزش افراد با هدف اینکه بتوانند در درجه اول خود و سپس خانواده و دیگران را از حوادث نجات دهند، یکی از مهمترین و موثرترین روشها در کاهش بروز آسیبهای جانی، چه در زمان بروز حادثه و یا پس از آن در سطح دنیا مطرح می باشد و این مهم در کشور ما که در صدر کشورهای اسیب پذیر از منظر بروز حوادث طبیعی می باشد از اهمیتی دو چندان برخوردار است .
مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد نیز بر اساس اهداف فوق الذکر و همچنین فعال نمودن پایگاههای چند منظوره مدیریت بحران و در راستای خدمت رسانی بهتر و شایسته تر به مجاورین و زائران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع)اقدام به تشکیل گروههای دوام ثامن در سطوح مختلف نموده است .
شایان ذکر است؛ این طرح از فردا در محله نوده منطقه 2 با مشارکت شهروندان به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.5880479812622
Qt: 2.8374788761139