سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ۳۴۰
طبقه بندی:
  • فضای سبز
  • اپلیکیشن
چچ
2KfYqtmF2KfZhSDZhtmI2LHZvtix2K/Yp9iy2Yog2KrZgtin2LfYuSDZh9in2Yog2LrZitixINmH2YXYs9i32K0g2LPZvtin2K8g2Ygg2KzYp9mG2KjYp9iyIA==

اتمام نورپردازی تقاطع های غیر همسطح سپاد و جانباز

نورپردازی این تقاطع ها براساس اصول معماری و مهندسی نور و با همکاری شرکت های معتبر سازنده چراغ با استانداردهای لازم و با حداقل آلودگی نوری اجرا شده است.

شهردار منطقه دو مشهد از اجرای نورپردازی دو تقاطع غیر همسطح سپاد و جانباز-آموزگار خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، محمدرضا قلندر شریف با بیان اینکه نورپردازی تقاطع های غیر همسطح می تواند طراوت بخش محیط های شهری باشد، اظهار داشت: مراحل مطالعات، طراحی، تهیه اسناد و اجرای پروژه نورپردازی دو تقاطع غیر همسطح سپاد و جانباز-آموزگار توسط کارشناسان برق اداره پارک ها و فضای سبز شهرداری منطقه 2 انجام شده است.
وی مدت زمان اجرای پروژه برای هر کدام از این تقاطع ها را 3 ماه عنوان کرد و افزود: نورپردازی این تقاطع ها براساس اصول معماری و مهندسی نور و با همکاری شرکت های معتبر سازنده چراغ با استانداردهای لازم و با حداقل آلودگی نوری اجرا شده است.
قلندربا اشاره به اینکه هزینه و مصرف انرژی در نورپردازی ها بسیار مهم و بحرانی است،خاطرنشان کرد: در نورپردازی تقاطع سپاد 840 چراغ ال ای دی و در تقاطع جانباز –آموزگار 1300 چراغ ال ای دی با اعتباری بیش از یک میلیارد تومان استفاده شده است.
شهردار منطقه دو گفت : یک سیستم نورپردازی مناسب می تواند علاوه بر تاثیر به سزایی در زیبایی محیط شهری ، تامین روشنایی ایمنی شهروندان را بهمراه داشته است .

منبع:
آدرس کوتاه شده: