شنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ۵۰۰
طبقه بندی:
  • فنی و عمران
  • اپلیکیشن
چچ
2YTZg9mHINqv2YrYsdmKINii2LPZgdin2YTYqiDYqNmE2YjYp9ixINi02YfZitivINmC2LHZhtmKINin2LIg2obZh9in2LHYsdin2Ycg2KfYqNmI2LfYp9mE2Kgg2KrYpyDZhdmK2K/Yp9mGINiq2YjYrdmK2K8=

لکه گیری آسفالت بلوار شهید قرنی از چهارراه ابوطالب تا میدان توحید

به همین منظور لکه گیری بلوار شهید قرنی به صورت رفت و برگشت حدفاصل چهارراه ابوطالب و میدان توحید به طول 9000 متر مربع در حال اجراست که تا کنون 6000 متر مربع حدود 70 درصد با اتمام رسیده است.

شهردار منطقه دو گفت: تراش و لکه گیری آسفالت بلوار شهید قرنی حدفاصل چهارراه ابوطالب تا میدان توحید در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد،محمدرضا قلندر شریف اظهار کرد: لکه‌گیری آسفالت معابر برای ایمنی بیشتر تردد شهروندان یکی از مطالبات به حق شهروندان و همچنین از اولویت‌های مدیریت شهری در حوزه عمرانی می‌باشد.
وی افزود: فصل  تابستان به دلیل شرایط جوی مناسب بهترین فصول برای اجرای لکه‌گیری آسفالت می‌باشد که این مهم در برنامه‌های منطقه 2 قرار گرفته و در حال اجرا می‌باشد.

قلندر اظهارداشت: به همین منظور لکه گیری بلوار شهید قرنی به صورت رفت و برگشت حدفاصل چهارراه ابوطالب و میدان توحید به طول 9000 متر مربع در حال اجراست که تا کنون 6000 متر مربع حدود 70 درصد با اتمام رسیده است.
شهردار منطقه دو مشهد با بیان اینکه بلوار شهید قرنی یکی از خیابان های اصلی شهر به شمار می آید و منتهی به حرم مطهر رضوی است گفت: لکه گیری این بلوار با اعتباری بالغ بر 90 میلیون تومان به جهت تسهیل در عبور و مرور خودروها درحال اجراست.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: