فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ۵۶۴
طبقه بندی:
  • خدمات شهری
  • اپلیکیشن
چچ
2KzZhdi5INii2YjYsdmKICDYqti52K/Yp9ivMTQ0NiDYp9iyINmF2YjYp9ix2K8g2LPYryDZhdi52KjYsSDYr9ixINmF2YbYt9mC2YcgMg==

جمع آوری تعداد1446 از موارد سد معبر در منطقه 2

به منظور حفظ نظم، جلوگیری از سد معبر، پاکیزگی محیط و زیباسازی منظر شهری، ارتقای سطح بهداشت و سلامت شهروندان، تعداد1446 از موارد سد معبر جمع آوری شده است.

شهردار منطقه دو مشهد از صدور بیش از 835 اخطاریه سد معبر در آبان ماه گذشته خبرداد.
به گزارش اداره روابط عمومی منطقه دو مشهد، محمدرضا قلندر شریف با اشاره به صدور بیش از 835 اخطاریه سد معبر درآبان ماه گذشته اظهار کرد: در راستای کاهش آلودگی محیطی و ارتقاء سطح رفاه شهروندان و افزایش سطح رضایتمندی عمومی، شهرداری منطقه 2 با موارد سدمعبر برخورد و نسبت به جمع آوری و صدور اخطاریه های لازم اقدام کرده است.
وی با تاکید بر اینکه مشکلات سد معبر تاثیر بسزایی در چهره شهر دارد، گفت: نیاز است مسئولان با برنامه‌ریزی دقیق و تدوین قوانین محکم و قاطع، با این معضل برخورد کرده و با راه‌اندازی جایگاه‌های ویژه، دست‌فروشان را به آنجا هدایت کنند.
قلندر گفت: به منظور حفظ نظم، جلوگیری از سد معبر، پاکیزگی محیط و زیباسازی منظر شهری، ارتقای سطح بهداشت و سلامت شهروندان، تعداد1446 از موارد سد معبر جمع آوری شده است.
وی اضافه کرد: این موارد شامل اخطاریه به کسبه،‌ خودروهای فرسوده، خاک و نخاله و .. . بوده که بخش عمده آن به درخواست شهروندان صورت پذیرفته است.
شهردار منطقه 2 در ادامه افزود: برای رفع معضل سد معبر لازم است در کنار برخورد قاطعانه، استمرار را نیز در دستور کار داشته باشیم تا این مهم برای اصناف نهادینه شود.
قلندر در ادامه خاطرنشان کرد: اجناس صنوفی که به اخطاریه اکیپ‌های گشت رفع سد معبر منطقه توجه نکنند، جمع‌آوری می‌شود و در همین راستا می‌توان به جمع‌آوری تابلو، بنر، پارچه‌های نازیبا و تراکت‌های تبلیغاتی، خودروهای سیار فروش میوه که به پارکینگ منتقل شد و همچنین خودروهای اسقاطی اشاره کرد.
وی با بیان اینکه سدمعبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است، گفت: هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی می‌شوند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر است.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7599700291951
Qt: 1.6313652992249