فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ ۳۸۳
طبقه بندی:
  • فنی و عمران
  • اپلیکیشن
چچ
اتمام پیاده روسازی بلوار عبدالمطلب همزمان با دهه فجر

اتمام پیاده روسازی بلوار عبدالمطلب همزمان با دهه فجر

بهسازی پیاده رو های بلوار عبدالمطلب به طول 5/5 کیلومتر اجرا شده است که شامل 24 هزار و 200 متر مربع تایل فرش و بالغ بر 4000 مترمربع فضای سبز حاشیه ای می باشد .

شهردار منطقه دو مشهد از اتمام بهسازی پیاده رو های بلوار عبدالمطلب همزمان با دهه مبارک فجر خبرداد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، محمدرضا قلندر شریف اظهار داشت: بهسازی پیاده روهای بلوار عبدالمطلب با اعتباری بالغ بر 34 میلیارد ریال توسط اداره فنی و عمران منطقه اجرا گردید .
وی خاطرنشان کرد: بهسازی پیاده رو های بلوار عبدالمطلب به طول 5/5 کیلومتر اجرا شده است که شامل 24 هزار و 200 متر مربع تایل فرش و بالغ بر 4000 مترمربع فضای سبز حاشیه ای می باشد .
قلندر با بیان اینکه در طراحی و اجرای پروژه بهسازی پیاده روهای بلوار عبدالمطلب تمامی نکات فنی در نظر گرفته شده است، افزود: به منظور استفاده معلولین عزیز و حفظ حقوق آنان در بهره مندی از امکانات و تسهیلات شهری، لاین بساوایی و همچنین رمپ ویلچر رو در محل های عبور عابر پیاده در نظر گرفته شده است .
شهردار منطقه دو مشهد به تامین روشنایی محل پیاده رو با 210 پایه چراغ تصریح کرد: همچنین به منظور استراحت عابران پیاده، فضاهای مکث و استراحتی مطابق طرح در نظر گرفته شده که بالغ بر 50 صندلی در این فضا ها نصب گردیده است.
 

 

 

 

 

منبع: