فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ۷۶۳
طبقه بندی:
  • روابط عمومی
  • اپلیکیشن
چچ
2YXYsdin2LPZhSDZhdi52KfYsdmB2Ycg2YXYudin2YjZhiDYp9is2LHYp9mK2Yog2YXZhti32YLZhyAy

مراسم معارفه معاون اجرایی منطقه 2

طی مراسمی از خدمات و تلاش های مهندس ایوب انتخابی شرق معاونت فنی و عمران منطقه 2 که با حفظ سمت، سرپرست معاونت اجرایی بودند تقدیر به عمل آمد و مهندس احسان میرزا قیطاقی به سمت معاون اجرایی منصوب گردید

 طی مراسمی از خدمات و تلاش های مهندس ایوب انتخابی شرق معاونت فنی و عمران منطقه 2 که با حفظ سمت، سرپرست معاونت اجرایی بودند تقدیر به عمل آمد و مهندس احسان میرزا قیطاقی به سمت معاون اجرایی منصوب گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، جلال قربانی ، شهردار منطقه 2 در این جلسه ضمن تشکر از مهندس فولادی معاون سابق اجرایی از مهندس انتخابی معاون فنی و عمران منطقه که طی این مدت مسوولیت معاونت اجرایی را برعهده گرفته بودند قدردانی کرد.
وی حجم کاری حوزه های مختلف منطقه 2 را به اندازه حجم کاری دو منطقه عنوان کرد و گفت: همکاران در شهرداری منطقه 2 باتوجه به وسعت منطقه زحمات زیاد و طاقت فرسایی را متحمل می شوند و نسبت به کار خود متعهد و مسوول هستند.
قربانی مسئولین اسبق را افرادی توانمند توصیف کرد و اظهارداشت: امیدواریم مسئولان جدید نیز با توکل به خداوند و با مدنظر قراردادن اخلاق اداری و تکریم ارباب رجوع همانند گذشته در کار خود موفق باشند.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8045086860657
Qt: 1.6436216831207