فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ۱۸۰
طبقه بندی:
  • روابط عمومی
  • اپلیکیشن
چچ
2YPYp9ix2q/Ystin2LHYp9mGINin2YfZhdin2YTigIzar9ixINiv2LEg2K3ZiNiy2Ycg2YXYr9mK2LHZitiqINi02YfYsdmKINio2KfZitivINiu2YTYuSDZitivINi02YjZhtiv

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه کمیته نظارتی شماره 2:

کارگزاران اهمال‌گر در حوزه مدیریت شهری باید خلع ید شوند

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد و عضو کمیته نظارتی شماره 2 این مجموعه گفت: کارگزاران اهمال گر در حوزه مدیریت شهری باید خلع ید شوند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدرضا حیدری در نشست کمیته نظارتی شماره 2 که با محوریت بررسی مشکلات و مسائل پیرامونی شهرداری منطقه 2 مشهد برگزار شد، اظهار کرد: برخی از کارگزاران در مجموعه شهرداری پروژه‌ها را تکمیل نمی کنند در حالی که این طرح‌ها باید به صورت شسته و رفته به سرانجام برسد.
وی تاکید کرد: بسیاری از شهروندان در صورت اطلاع از میزان بدهی‌های خود به مدیریت شهری می توانند به راحتی در هر سال این میزان را تسویه کنند اما اهمال برخی از کارگزاران در اطلاع‌رسانی به شهروندان باعث متراکم شدن بدهی شهروندان می شود و کار آنها را با مشکلات زیادی مواجه می‌سازد.
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد و عضو کمیته نظارتی شماره 2 این مجموعه تصریح کرد: در همین راستا با این گونه کارگزاران باید برخوردی جدی همچون وضع جریمه و حتی در برخی مواقع خلع ید صورت پذیرد.


 

منبع:
آدرس کوتاه شده: