پنجشنبه, ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ۱۴۰۷
طبقه بندی: فنی و عمران
چچ
2K7Yt+KAjNmD2LTZiiDYqNmK2LQg2KfYsiA0MDAg2YXYqtix2YXYsdio2Lkg2q/YsNix2q/Yp9mHINi52KfYqNixINm+2YrYp9iv2Ycg2YXYr9in2LHYsyDYr9ixINiz2LfYrSDZhdmG2LfZgtmHIA==

معاون فنی و اجرایی منطقه 2خبر داد:

خط‌کشی بیش از 400 مترمربع گذرگاه عابر پیاده مدارس در سطح منطقه

رنگ‌آمیزی سرعتگیرهای آسفالتی و خط کشی گذرگاه‌های عابر پیاده در معابر بولوار توس، کوی امیر، شهیدمطهری، عبدالمطلب، ایثارگران، هدایت و شهیدفرامرزعباسی انجام شده است.

معاون فنی و اجرایی منطقه از اجرای بیش از 400 مترمربع رنگ‌آمیزی و خط کشی گذرگاه عابر پیاده مقابل مدارس در سطح منطقه 2 مشهد برای سال جدید تحصیلی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، احسان قیطاقی افزود: رنگ‌آمیزی گذرگاه‌های عابر پیاده مقابل مدراس با هدف ایمن‌سازی تردد عرضی عبور دانش‌آموزان صورت گرفته است.
وی ادامه داد: برای امنیت رانندگان نیز بیش از 15 تابلو در سرعتگیرها نصب و 8 سرعتگیر پلاستیکی هم در معابری مورد نیاز نصب شد.
معاون فنی و اجرایی منطقه به ارائه خدمات اداره ترافیک به 55 مدرسه سطح منطقه اشاره کرد و گفت: رنگ‌آمیزی سرعتگیرهای آسفالتی و خط کشی گذرگاه‌های عابر پیاده در معابر بولوار توس، کوی امیر، مطهری، عبدالمطلب، ایثارگران، هدایت وشهید فرامرزعباسی انجام شده است.
قیطاقی اظهار داشت: رنگ‌آمیزی و خط کشی سایر سرعتگیرها، سرعتکاهها و گذرگاه‌های عابر پیاده سطح منطقه جهت تسهیل در عبور و مرور و ایمن‌سازی مسیر تردد عابران پیاده در سطح منطقه انجام شده است.
منبع:
آدرس کوتاه شده: