سه شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ۸
طبقه بندی: فضای سبز
چچ
اتصال مخازن خیبر به شبکه جداساز

با هدف حذف استفاده از آب شهری جهت آبیاری فضای سبز صورت گرفت:

اتصال مخازن خیبر به شبکه جداساز

با توجه به کمبود آب شرب درشهر مقدس مشهد ، شهرداری منطقه 2 با هدف حذف استفاده از آب شهری جهت آبیاری فضای سبز و همچنین جلوگیری از هدر رفتن آب ، کاهش تردد تانکرهای حمل آب در سطح منطقه و در نتیجه کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از ایجاد ترافیک در سطح شهر اقدام به اجرای پروژه اتصال مخازن خیبر به شبکه جداسازکرده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، با توجه به کمبود آب شرب درشهر مقدس مشهد ، شهرداری منطقه 2 با هدف حذف استفاده از آب شهری جهت آبیاری فضای سبز و همچنین جلوگیری از هدر رفتن آب ، کاهش تردد تانکرهای حمل آب در سطح منطقه و در نتیجه کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از ایجاد ترافیک در سطح شهر اقدام به اجرای پروژه اتصال مخازن خیبر به شبکه جداسازکرده است.

حجت فرقانی ؛ شهردار منطقه در این خصوص گفت : این پروژه در خیابان های ذوالفقار و خیبر درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه گفت: طول لوله گذاری در این پروژه سه هزار متر طول و اعتبار تخصیص داده شده به آن نزدیک به 3 میلیارد و 600 میلیون ریال می باشد.

گفتنی است : پیشرفت فیزیکی پروژه 85 درصد که تا کنون حفاری کانال ، خاک برداری ، لوله گذاری آن انجام شده است و در حال حاضر در مرحله ترمیم مسیر حفاری می باشد.

از اهداف این پروژه می توان به اتصال مخازن بوستان های حاشیه بزرگراه فاز 2 و 3 و لچکی های پراکنده در خیابان های ذولفقار و خیبر به شبکه جداساز اشاره کرد.

منبع: