شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ۱۵
طبقه بندی: خدمات شهری
چچ
پلمب 226 واحد مشاغل مزاحم در منطقه

از ابتدای سال جاری تا کنون صورت گرفت؛

پلمب 226 واحد مشاغل مزاحم در منطقه

شهردار منطقه دو مشهد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، 2هزار و 862 بازدید از مشاغل مزاحم در سطح منطقه انجام شده که از این تعداد 226واحد از این موارد توسط کارشناسان بند 20پلمب شده است.

شهردار منطقه دو مشهد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون،2هزار و 862 بازدید از مشاغل مزاحم در سطح منطقه انجام شده که از این تعداد 226واحد از این موارد توسط کارشناسان بند 20پلمب شده.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی در این مورد با تاکید بر اعتراضات مکرر مردم به سامانه137اظهار داشت: کارشناسان بند 20در سطح منطقه مدام در حال بازدید از مشاغل مختلف هستند تا سروصدا یا سدمعبرشان برای مردم ایجاد مزاحمت نکند.

وی ادامه داد: در این راستا یکهزار و 642صدور اخطار اولیه بند20 صورت گرفته است و از این تعداد 811رای بدوی صادر شده است.

شهردار منطقه دو مشهد به صدور اخطاریه 48ساعته به مشاغل مزاحم اشاره کرد و افزود: با مشاغل تا جای ممکن همکاری می‌کنیم تا محل کسب و کارشان تعطیل نشدو چنانکه به آنها برای رفع مزاحمت 48ساعت محلت مهلت می‌دهیم. چنانکه به 704مورد از این مشاغل فرصت دو روزه ای دادیم تا مجبور به پلمب محل نشویم.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون 226مورد پلمب مشاغل مزاحم داشتیم که از این تعداد با برطرف کردن مزاحمت 190مورد از پلمب ها توسط کارشناس بند20 رفع شد.

شهردار منطقه همچنین به اعمال قانون گزارش های شکایات مردمی اشاره کرد و افزود: مردم با سامانه 137تماس می‌گیرند و از وجود مشاغل مزاحم در محل زندگیشان گلایه می‌کنند در این زمینه از ابتدای سال تا کنون، تعداد یکهزار و 914مورد اعمال قانون در موارد مطرح شده صورت گرفت.

منبع: