یکشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ۲۴
طبقه بندی: فنی و عمران
چچ
اصلاح هندسی بزرگراه شهید چراغچی در ضلع جنوبی

با تلاش شبانه روزی به پایان رسید؛

اصلاح هندسی بزرگراه شهید چراغچی در ضلع جنوبی

پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال در دو ضلع شمالی و جنوبی حدفاصل میدان قائم تا شهید فهمیده اجرا می‌شود. اکنون با تلاش شبانه روزی مجریان امر این پروژه در ضلع جنوبی پایان یافت و به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه دو مشهد خبر داد: پروژه اصلاح هندسی بزرگراه شهید چراغچی حدفاصل میدان قائم تا میدان شهید فهمیده در ضلع جنوبی با اجرای تراش و روکش آسفالت به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی با اعلام این خبر افزود: پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال در دو ضلع شمالی و جنوبی حدفاصل میدان قائم تا شهید فهمیده اجرا می‌شود. اکنون با تلاش شبانه روزی مجریان امر این پروژه در ضلع جنوبی پایان یافت و به بهره برداری رسید.

این مقام مسئول اضافه کرد: این پروژه با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و بهبود ترافیک با تاکیدات پلیس راهور و بر اساس طرح مصوب ابلاغی سازمان ترافیک اجرا می‌شود.

شهردار منطقه دو مشهد افزود: در اصلاح هندسی ضلع جنوبی این پروژه، عملیات تعریض باند تندرو تا 5 متر، اصلاح رمپ تندرو به کندرو، روتبال درختان معارض طرح و ... انجام و به اتمام رسید.

وی خاطرنشان کرد: در پروژه اصلاح هندسی حدفاصل میدان قائم تا میدان شهید فهمیده لچکی های خیابان فجر و فخر هم اصلاح هندسی می‌شود.

فرقانی ابراز امیدواری کرد؛ با اجرای این طرح شاهد کاهش ترافیک در مسیر مذکور باشیم.

منبع: