چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ۱۶۶
طبقه بندی: فرهنگی
چچ
2KfZhNmF2KfZhiDYudi32KfYsSDYr9ixINmF2YrYr9in2YYg2LnYt9in2LEg2YbYtdioINi02K8=

رییس اداره امور هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد؛

المان عطار در میدان عطار نصب شد

رییس اداره امور هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: المان عطار توسط یکی از اساتید برتر؛ استاد نادر قشقایی طراحی و تولید شده است. این المان در میدان عطار نصب می شود تا شهروندان مفاخر خود را بشناسند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بهزاد چوپانکاره در مراسم رونمایی از المان عطار که با حضور سید مجتبی منتظری سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، احسان اصولی رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد، حجت فرقانی شهردار منطقه دو و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: از جمله مسئولیت های اداره امور هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد می توان به جانمایی و نصب یادمان های دائم با سیاست ماندگاری، معرفی مفاخر، شخصیت ها و رویداد ها و شکل دهی هویت بصری به شهر و کمک به افزایش هنر بصری مشهد اشاره کرد.

وی افزود: در دو سه سال گذشته در جشنواره خانه بهار و جشنواره هنری شهر مشهد به سمت دائمی شدن، افزایش کیفیت و استفاده از اساتید برتر حرکت کرده ایم.

رییس اداره امور هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: المان عطار توسط یکی از اساتید برتر؛ استاد نادر قشقایی طراحی و تولید شده است. این المان در میدان عطار نصب می شود تا شهروندان مفاخر خود را بشناسند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.99840068817139
Qt: 0.56466364860535