سه شنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۷ ۲۰
طبقه بندی: فنی و عمران
چچ
2YTZg9mHINqv2YrYsdmK2Iwg2YXYsdmF2Kog2Ygg2KjYp9iy2LPYp9iy2Yog2b7Zitin2K/ZhyDYsdmI2YfYp9mKINiz2LfYrSDZhdmG2LfZgtmH

در راستای تسهیل در عبور و مرور عابرین پیاده صورت گرفت ؛

لکه گیری، مرمت و بازسازی پیاده روهای سطح منطقه

شهردار منطقه دو از اجرای عملیات لکه گیری، مرمت و بازسازی بیش از 200 متر مربع از پیاده روهای سطح این منطقه طی ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، حجت فرقانی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای تسهیل در عبور و مرور عابرین پیاده و به جهت رفاه شهروندان معابر پیاده رو دارای نقص در سطح منطقه شناسایی و عملیات مرمت و بازسازی این معابر اجرایی شده است.

وی ادامه داد: این عملیات با هدف سهولت در تردد و ایجاد فضای دلنشین شهری برای شهروندان صورت می گیرد و در کنار بهسازی معابر، مرمت و بازسازی مسیرهای ویژه معلولین شامل رمپ معابر، خطوط آراکس، نوار بساوایی و همسطح سازی و تایل فرش نیز به منظور تسهیل عبور توان یابان و نابینایان عزیز نیز از اولویت های دیگر این اقدام می باشد.

شهردار منطقه خاطر نشان کرد: این عملیات با متراز بیش از 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون ریال در حال اجرایی می باشد. وی افزود: این عملیات درخیابان های مهدی، ثمانه ، سمیه و تعاون از ابتدای شهریور سال گذشته آغاز و تا نیمه تیرماه سال جاری ادامه دارد. فرقانی گفت: پیاده روها در بیشتر جوامع جزء اصلی شبکه معابر شهری و محلی برای استراحت، تفرج و پیاده روی شهروندان محسوب می شوند و از این رو از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: