چهارشنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۴ ۵۲
طبقه بندی: فنی و عمران
چچ
2KzYr9mI2YQg2q/YsNin2LHZiiDYr9ixINio2YjZhNmI2KfYsdi02YfZitivINi32LHYrdqG2Yo=

با اعتباری بالغ بر40 میلیارد ریال انجام شد:

جدول گذاری در بولوارشهید طرحچی

شهردار منطقه 2با اشاره به اجرای عملیات جدول گذاری سطح شهر، گفت: این عملیات در راستای بهسازی و ساماندهی معابر و هدایت آبهای سطحی اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ،حجت فرقانی با بیان اینکه اجرای عملیات جدول گذاری با توجه به اهمیت و ضرورت به مسائل عمرانی شهر، صورت می گیرد، افزود: مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های معابر را انجام میدهد.

وی در ادامه، ابرازکرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان منطقه است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.

شهردار منطقه دو با بیان این مطلب که 200متر طول عملیات جدولگذاری در خیابان شهید طرحچی حاصل تلاش نیروهای اداره عمران ، حمل و نقل و ترافیک در تیرماه سال جاری بوده است، عنوان کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح منطقه و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان ، عملیات جدولگذاری معابر خیابان طرحچی 18تا 20با اعتباری بالغ بر45میلیارد ریال از اعتبارات پروژه شهید طرحچی انجام خواهد شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8804300626119
Qt: 1.7619016170502