دوشنبه, ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ۱۴
طبقه بندی: اخبار
چچ
2q/Ystin2LHYtCDYp9mC2K/Yp9mF2KfYqiDYp9mG2KzYp9mFINi02K/ZhyDYr9ixINmF2K3ZhNmHINmG2YjYr9mH

تلاش برای رفع مشکلات؛

گزارش اقدامات انجام شده در محله نوده

پیرو بازدید فرماندار ، معاون ایشان ،شهردار منطقه دو،مدیرعامل سازمان بازآفرینی، مدیرکل نظارت بر نگهداری تاسیسات شهری، نماینده شرکت آب و فاضلاب و شرکت گاز، معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه و روسای ادارات از محله نوده در مردادماه سال جاری جلسه ی به همین منظور برگزار شد.

در مرداد ماه سال جاری ، فرماندارمشهد و شهردار منطقه دو از محله نوده بازدید کردند.این دو مقام مسئول و همراهان در این بازدید از نزدیک با مشکلات این محله آشنا شدند و تصمیماتی هم اتخاذ کردند.

اکنون پس از گذشت بیش از یک ماه ،جلسه‌ای برای پیگیری روند اجرای مصوبات تشکیل شد و در آن مقام‌های مسئول که باید برای رفع مشکلات نوده اقدام نمایند حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، فرماندار مشهد، معاون فرماندار، شهردار منطقه ،مدیرعامل سازمان بازآفرینی، مدیرکل نظارت بر نگهداری تاسیسات شهری، نماینده شرکت آب و فاضلاب و شرکت گاز، معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، معاون فنی و اجرایی و روسای ادارات این منطقه حضور داشتند.

در این جلسه که در فرهنگسرای حجاب برگزار شد، ریشه برخی مشکلات این محله در نبود طرح تفصیلی است. در این زمینه پیگیری لازم از سوی معاونت شهرسازی و معماری انجام شده و اکنون این طرح در حال پیگیری و تایید در اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی می باشد.

همچنین در زمینه رفع مسائل آب و فاضلاب - گازاین محدوده توسط این نهادها در انجام می باشد .

در این نشست این موارد نیز به تصویب رسید؛مقرر گردید سازمان فرهنگی و اجتماعی در زمینه بررسی آسیب‌های اجتماعی محله نوده وارد عمل شده و در خصوص تکمیل پلاک گذاری منازل بدون پلاک این محله همراهی نماید.

در روند پیگیری اجرای مصوبات شهرداری به سازمان پسماند مقرر گردید ؛نسبت به افزایش و جانمایی ایستگاه جمع آوری پسماند در محله نوده اقدام نمایند.

همچنین گزارشی از زیرسازی، تامین بودجه، جدول گذاری و روند آسفالت برخی از این معابر ارائه گردید.

در ادامه نیروی انتظامی اعلام کرد طی چند نوبت نسبت به پاکسازی معتادان متجاهر دراین محله اقدام کرده است .

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8837780952454
Qt: 1.8787217140198