یکشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۳ ۱۸
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KzZhNiz2KfYqiDZgdmI2YLigIzYp9mE2LnYp9iv2Ycg2KjYpyDYtNmI2LHYp9mKINin2KzYqtmF2KfYudmKINmF2K3ZhNin2Kog2KjYsdin2Yog2b7YsdmI2pjZh+KAjNmH2KfZiiDYstmI2K/YqNin2LLYr9mH

در منطقه دو صورت گرفت:

برگزاری جلسات فوق‌العاده با شورای اجتماعی محلات برای پروژه‌های زودبازده

شهردار منطقه دو مشهد با اشاره به مصوبه پروژه‌های زودبازده در مناطق حاشیه شهر، گفت: جلسات فوق‌العاده با حضور شورای اجتماعی محلات برگزار و نظرات آنان به شهرداری ارائه شد و در طی جلسه آینده کمیته نظارتی منطقه بین اعضا مطرح و مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، حجت فرقانی با اشاره به مصوبه پروژه‌های زودبازده ۱۰ میلیاردی در مناطق حاشیه شهر شورای شهر، اظهار کرد: برای پروژه‌های زودبازده و اعتمادساز در محلات هدف بازآفرینی و حاشیه شهر جلسات فوق‌العاده با حضور شورای اجتماعی محلات برگزار و نظرات آنان به شهرداری اعلام شد..

وی افزود: اعتبار این پروژه‌ها از سمت سازمان بازآفرینی بوده و اجرا آن از طریق ادارات تخصصی منطقه خواهد بود. در طی جلسات فوق‌العاده، نظرات شورای اجتماعی محلات به شهرداری ارائه و در کمیته نظارتی جاری منطقه بین اعضا مطرح و مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

شهردار منطقه دو مشهد با اشاره به اینکه تمامی نظرات ارائه شده در جلسه آینده بررسی خواهند شد، عنوان کرد: براساس مصوبه شورای شهر مشهد، برای پروژه‌های زودبازده هر محله ۱۰ میلیارد تومان مصوب شده است اما پیشنهادات شورای اجتماعی محلات می‌تواند تا سقف ۳۰ میلیارد تومان باشد.

فرقانی با بیان اینکه محلات عامل، سمزقند، اسماعیل آباد، قدس، نوید، خین عرب، بصیر(مشهد قلی و شهرک شهید مطهری)، توس، حجت و نوده از منطقه دو شامل این مصوبه شدند، ادامه داد: پروژه‌های زودبازده، دارای اولویت اجرایی از نظر مردم و شورای اجتماعی محلات است.

جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید .

منبع:
آدرس کوتاه شده: