شنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۷ ۴۴
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KzZhdi5INii2YjYsdmKINmIINiz2KfZhdin2YbYr9mH2Yog2KjZiti0INin2LIgNzAwINiq2KfYqNmE2YjZiiDZhtin2YXZhti42YUg2Ygg2YbYpyDYstmK2KjYpyDYr9ixINiz2LfYrSDZhdmG2LfZgtmH

در جهت بهبودی سیما و منظر شهری صورت گرفت :

جمع آوری و ساماندهی بیش از 700 تابلوی نامنظم و نا زیبا در سطح منطقه

شهردار منطقه دو گفت : در راستای حفظ حقوق شهروندی دستورات لازم در جهت جمع آوری و امحا تابلوهای غیرمجاز صادر شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، حجت فرقانی در این خصوص گفت : در راستای حفظ حقوق شهروندی دستورات لازم در جهت جمع آوری و امحا تابلوهای غیرمجاز ابلاغ شد .

در این امر مهم در راستای آرایش چهره شهر و حذف نازیبایی بصری ، عوامل شهرداری نسیم شهر به همراه مراجع قضایی و انتظامی اقدام به جمع آوری 790 تابلو و بنر تبلیغاتی غیرمجاز در محدوده منطقه کرد.

فرقانی در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه این اقدام در جهت بهبودی سیما و منظر شهری می باشد از کلیه کسبه در خیابان های فرعی تقاضا می شود در صورتی که کارشناسان منطقه جهت جمع آوری تابلو ابلاغ نمودند نسبت به برچیدن تابلوها اقدام نمایند در غیر اینصورت مطابق دستورات قضایی شهرداری وظایف خود را انجام خواهد داد.این طرح تا ایجاد تغییر اساسی در سیمای شهر و حذف تابلوها و سازه های نامنظم ادامه خواهد داشت.

شهردار منطقه دو در پایان عنوان کرد امید است با اصلاح در نحوه تبلیغات محل کسبه قدم های مثبت در راستای ساختن شهری زیبا و ایجاد رضایتنمدی عموم شهروندان به عمل آید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6664994557699
Qt: 1.5349192619324