فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۵۰ ۲۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KLZhdin2K/Zh+KAjNio2KfYtCDZhtmK2LHZiNmH2KfZiiDYrtiv2YXYp9iq4oCM2LTZh9ix2Yog2KjYsdin2Yog2LHZgdi5INii2KjigIzar9ix2YHYqtqv2Yo=

با هدف خدمت‌رسانی به شهروندان انجام می‌شود؛

آماده‌باش نیروهای خدمات‌شهری برای رفع آب‌گرفتگی

شهردار منطقه دو مشهد گفت: اکیپ‌های اجرایی و خدمات شهری منطقه، همزمان با شروع بارندگی برای پیشگیری از هرگونه آب‌گرفتگی در حالت آماده‌باش کامل هستند که بیشترین مشکل آب‌گرفتگی در منطقه مربوط به ناحیه دو، سه و محلات حاشیه شهر است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی با بیان اینکه قبل از شروع بارندگی اقدامات پیشگیرانه در جهت رفع آبگرفتگی معابر و هدایت آب‌های سطحی مانند پاکسازی، جمع‌آوری نخاله‌ها و زباله‌ها در مسیر کانال‌های روباز و بازبینی پمپ‌های موجود در منطقه انجام شد، اظهار کرد: اکیپ‌های اجرایی و خدمات شهری منطقه، همزمان با شروع بارندگی برای پیشگیری از هرگونه آب‌گرفتگی در حالت آماده‌باش کامل هستند.

وی ادامه داد: تهیه یک هزار و 380 کیسه شن، آماده‌باش 6 خودرو لجن‌کش در سطح منطقه، آماده‌باش نیروهای خدمات شهری، تست 15 موتور پمپ، 2 کف کش و به همراه 2 موتوربرق برای رفع آب‌گرفتگی از منطقه تمهید و تجهیز شده است.

شهردار منطقه دو مشهد عنوان کرد: بالغ بر ۱۰۰ تجمع آب در منطقه به همت نیروهای پرتلاش خدمات شهری منطقه رفع تجمع شد.

فرقانی تاکید کرد: بیشترین مشکل آب‌گرفتگی در منطقه مربوط به ناحیه دو و سه و محلات حاشیه شهر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که بارندگی در سطح شهر ادامه داشته باشد، اقدامات خدمات شهری منطقه نیز ادامه دارد. جمعه نیز 50 درصد ظرفیت نیروهای خدمات شهری در حالت آماده‌باش هستند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3758153915405
Qt: 2.5602827072144