فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۷ ۳۶
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KrYtdmI2YrYqCA2INm+2LHZiNqY2Ycg2KjYsdin2Yog2YXYrdmE2KfYqiDZhdmG2LfZgtmHINiv2Yg=

جلسات گام پنجم «محله ما» برگزارشد؛

تصویب 6 پروژه برای محلات منطقه دو

جلسات بررسی و تصویب پروژه‌های «محله ما» برگزار و برای محلات قدس، مطهری، ابوطالب، شفا، جانباز وشهید فرامرز عباسی، 6 پروژه براساس نظرات مردمی در نظر گرفته شد که اعتبار هر پروژه 650 میلیون تومان است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، شورای اسلامی شهر مشهد بر رویکردهای اجتماع محور و ‌تمرکز بر موضوعاتی مثل حرکت به سوی پروژه‌های خرد محلی در مقیاس محلات، برنامه‌ریزی از پایین به بالا و تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان محلی و شهری تاکید دارد.

در همین راستا؛ پروژه محله ما یکی از خاص‌ترین تجربه مدیریت شهری است. اهداف این پروژه شامل تقویت هویت محلی به منظور افزایش حس تعلق، ارتقای فرهنگ مشارکت‌جویی شهروندان و حضور موثر آن‌ها در فرآیند کیفیت بخشی به محلات، افزایش نظارت عمومی بر بهبود اجرای پروژه‌های محلی و افزایش رضایت‌مندی از مدیریت شهری است.

در گام پنجم این پروژه، شهرداری منطقه دو در دو روز گذشته جلساتی برای تصویب پروژه‌های محلات ابوطالب، شفا، مطهری، قدس، جانباز و فرامرز عباسی برگزار کرد. در این جلسات که معاون فنی و اجرایی منطقه، رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی و اعضای شورای اجتماعی و دفاتر تسهیلگری توسعه محلات مذکور حضور داشتند، برای هر محله پروژه‌ای به تصویب رسید.

در محله قدس پروژه بهسازی و مرمت جداول سطح معابر، محله جانباز بهسازی پیاده‌رو جانباز 7، محله شهید فرامرز عباسی پروژه احداث زمین بازی کودکان و مرمت پارک سمانه، محله شهید مطهری پروژه تعمیر و تجهیز زمین‌های روباز ورزشی خیابان شهید شیشه‌چی، محله ابوطالب پروژه تجهیز و بازپیرایی بوستان‌های ارکیده و پرنیان و محله شفا پروژه تجهیز و بهسازی بوستان‌های محله در نظر گرفته شد.

برای هر محله 650 میلیون تومان اعتبار درنظرگرفته شده که ازپروژه‌های شاخص محله ما در گام‌های گذشته می‌توان به احداث زمین ورزشی در خیابان عامل 14 و بازسازی پیاده‌روی محله نوید اشاره کرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5484681129456
Qt: 1.3580446243286