چهارشنبه, ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ۱۲
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YXYudix2YHZiiDYqNix2YbYp9mF2YfigIzZh9in2Yog2YfZgdiq2Ycg2YPYqtin2KjigIwg2Ygg2YPYqtin2KjigIzYrtmI2KfZhtmKINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDYr9mI

در راستای ارزش والای فرهنگ کتاب‌خوانی انجام شد:

معرفی برنامه‌های هفته کتاب‌ و کتاب‌خوانی در منطقه دو

به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی و در راستای ارزش والای فرهنگ کتاب‌خوانی، برنامه‌های متنوعی در سطح منطقه دو اجرا خواهد شد که پویش طرح «مهر و ماه»، پویش طرح «برکت خونه»، تشکیل کارگروه یارمهربان، نذر کتاب، جنگ کتاب و... از جمله این برنامه‌هاست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، کتاب یکی از ابزارهای تفکر، رشد و پیشرفت انسانی به شمار می‌رود. این زبان گویای تمدن بشری با بازگو کردن راز و رمز پیشرفت جوامع انسانی در دوره‌های مختلف، نقش بی‌بدیلی ‌را در ارتقای توسعه فرهنگی هر کشوری می‌تواند ایفا کند.

۲۴ آبان هر سال در تقویم ایران به عنوان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نام گذاری شده است. علت نام‌گذاری این روز در تقویم به خاطر ارزش والای کتابخوانی و رشد فرهنگ کتابخوانی در جامعه است.

به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی برنامه‌های متنوعی برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در سطح منطقه دو اجرا خواهد شد. پویش طرح «مهر و ماه»، پویش طرح «برکت خونه»، تشکیل کارگروه یارمهربان، نذر کتاب، جنگ کتاب و... از جمله این برنامه‌هاست.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1088980038961
Qt: 0.76093339920044