چهارشنبه, ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۲۱:۴۰ ۱۶
طبقه بندی: اخبار
چچ
2LHZgdi5INiq2KzZhdi5INii2Kgg2Ygg2KLYqNqv2LHZgdiq2q/ZiiDYr9ixINiz2LfYrSDZhdmG2LfZgtmH

با تلاش کلیه همکاران حوزه اجرایی منطقه دو صورت گرفت؛

رفع تجمع آب و آبگرفتگی در سطح منطقه

شهردار منطقه دو مشهد با اشاره به بارش‌ باران و برف در مشهد، گفت: کلیه همکاران و ماشین‌آلات حوزه اجرایی منطقه دو مشهد باتوجه به برودت هوا و بارش‌های متعدد در سطح شهر از روز گذشته تاکنون در سطح منطقه برای جلوگیری از هرگونه مشکل در سطح منطقه حضور داشته و دارند که تاکنون بالغ بر ۴۱ مورد تجمع آب و ۲ مورد آب‌گرفتگی در سطح منطقه رفع شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی با اشاره به بارندگی‌های اخیر در سطح شهر مشهد، اظهار کرد: روز گذشته با ورود سامانه ناپایدار جوی به استان، بارش باران و برودت هوا، نیرو های اجرایی منطقه دو در سطح منطقه حضور پیدا کردند.

وی افزود: کلیه همکاران حوزه اجرایی در این هوای سرد بارانی در سطح منطقه حضور پیدا کرده و به تجمع آب و آبگرفتگی نظارت کردند.
شهردار منطقه دو مشهد عنوان کرد: کلیه همکاران و ماشین‌آلات حوزه اجرایی از صبح روز گذشته تا کنون برای جلوگیری از هرگونه مشکل در سطح منطقه حضور داشته و دارند. نیرو های اجرایی منطقه شب گذشته، 10 ساعت مداوم در زیر بارش باران الهی درحال خدمت‌رسانی به شهروندان بودند.

فرقانی بیان کرد: از روز گذشته تاکنون بالغ بر 41 مورد تجمع آب در سطح منطقه با تلاش نیرو های اجرایی منطقه انجام گرفت. همچنین دو مورد آب افتادگی نیز رفع شد.

گفتنی است؛ 15 مورد چاه جذبی در سطح منطقه تخلیه شد که بیشترین مشکل آب‌گرفتگی در نواحی دو و سه بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2613766988118
Qt: 2.358110666275