پنجشنبه, ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۶:۵۵ ۱۱
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYt9ix2K0g2YbYsNixINmD2KrYp9ioINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDYr9mI

در راستای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی صورت می‌گیرد؛

اجرای طرح نذر کتاب در منطقه دو

شهردار منطقه دو مشهد با بیان اینکه طرح نذر کتاب در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و اهدای کتاب، اهدای دانایی و غنی‌سازی کتابخانه‌های عمومی انجام می‌شود، گفت: شهروندان منطقه دو با اهدا کتاب‌های خوانده شده خود به اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو و یا کتابخانه جواهری واقع در کریمی 15 جنب بوستان جواهری می‌توانند در این نذر فرهنگی شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی اظهار کرد: طرح نذر کتاب در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و اهدای کتاب، اهدای دانایی و غنی‌سازی کتابخانه‌های عمومی انجام می‌شود.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در راستای تقویت و غنی‌سازی هر چه بیشتر منابع کتابخانه‌های عمومی به‌ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته است. نذری که می‌تواند در تامین غذای روح بشر و جامعه بسیار تاثیر‌گذار باشد، نذر کتاب است.

شهردار منطقه دو مشهد عنوان کرد: نذرهای فرهنگی در حقیقت فرصت جدیدی از نذر برای تمام مردم است که آنان بدون محدودیت می‌توانند در آن شرکت کنند.

فرقانی خاطرنشان کرد: شهروندان منطقه دو با اهدا کتاب‌های خوانده شده خود به اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو و یا کتابخانه جواهری واقع در کریمی 15 جنب بوستان جواهری می‌توانند در این نذر فرهنگی شرکت کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.0277439753215
Qt: 0.62058329582214