سه شنبه, ۰۲ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۰ ۱۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YbYtNiz2Kog2YfZheKAjNin2YbYr9mK2LTZiiDYqNinINmG2YXYp9mK2YbYr9qv2KfZhiDZhdis2KrZhdi54oCM2YfYp9mKINmF2LPZg9mI2YbZiiDZhdmG2LfZgtmHINiv2LEg2K7YtdmI2LUg2LfYsditIMKr2YfZhdiz2KfZitqv2Yog2KfZitmF2YbCuw==

با هدف ارتقای اخلاق اجتماعی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری مشهد انجام شد :

نشست هم‌اندیشی با نمایندگان مجتمع‌های مسکونی منطقه در خصوص طرح «همسایگی ایمن»

طرح «همسایگی ایمن» با هدف ارتقای اخلاق اجتماعی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری مشهد و در راستای انجام فعالیت‌های میدانی و ارائه آموزش به عموم شهروندان انجام می‌شود که ظهر امروز نشست هم‌اندیشی با نمایندگان مجتمع‌های مسکونی در خصوص این طرح با حضور مهدی یوسف‌زاده، رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو مشهد، کارشناس آموزش سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد و روسای هیئت مدیره مجتمع‌های مسکونی منطقه دو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، ظهر امروز نشست هم‌اندیشی با نمایندگان مجتمع‌های مسکونی در خصوص طرح «همسایگی ایمن» با حضور مهدی یوسف‌زاده، رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو مشهد، کارشناس آموزش سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد و روسای هیئت مدیره مجتمع‌های مسکونی منطقه دو برگزار شد.

این طرح با هدف ارتقای اخلاق اجتماعی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری مشهد صورت می‌گیرد. طرح «همسایگی ایمن»، در راستای انجام فعالیت‌های میدانی و ارائه آموزش به عموم شهروندان با مشارکت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری، سازمان آتش‌نشانی و ادارات فرهنگی مناطق اجرا می‌شود.

در منطقه دو، 13 مجتمع مسکونی این آموزش‌ها را فرا می‌گیرند. این طرح در دوبخش کودکان و بزرگسالان برگزار می‌شود. در این طرح تلاش خواهد شد تا علاوه بر مسائل همسایه‌داری و اصول ایمنی، شهروندان منطقه به صورت عملی با خطرات محل زندگی خود روبرو شده و راهکارهای رویایی با این خطرات را بیاموزند.

شهروندان منطقه به صورت عملی کار با تجهیزات آتش‌نشانی ساختمان را آموزش خواهند دید و در پایان آموزش منشور ایمنی و همسایه‌داری برای ارتقا این فرهنگ در مجتمع‌ها نصب خواهد شد. این طرح در راستای تعامل هرچه بیشتر همسایگان با یک‌دیگر است.

آموزش‌ها در این طرح به صورت عملی، یک‌ساعته و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد گرفت.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.0681548118591
Qt: 0.63526749610901