چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۲۳ ۱۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2b7Yp9iz2K4g2KjZhyDbttu3INm+2YrYp9mFINmF2LHYr9mF2Yog2LTZh9ix2YjZhtiv2KfZhiDYqNmE2YjYp9ixINi52KjYr9in2YTZhdi32YTYqA==

در یک هفته اخیر انجام گرفت؛

پاسخ به ۶۷ پیام مردمی شهروندان بلوار عبدالمطلب

شهردار منطقه دو مشهد گفت: در هفته اخیر، ۶۷ پیام مردمی برای مرمت و بهسازی پیاده‌رو در بلوار عبدالمطلب به اداره امور راهبری و توسعه همیاران محله ارسال شده که ۱۰۰ مترمربع از پیاده‌رو بلوار عبدالمطلب مرمت و بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی اظهار کرد: شهروندان مشهدی با عضویت در نرم‌افزار شهر من و ثبت مشکلات محله خود در آن می‌توانند به شهرداری‌ها در خدمت‌رسانی کمک کنند.
وی افزود: در هفته اخیر، هشت پیام توسط شهروندان ناحیه چهار شهرداری منطقه دو در این سامانه به ثبت رسیده که تمامی این درخواست‌ها مربوط به کانال و جدول‌گذاری بوده است.
شهردار منطقه دو مشهد خاطرنشان کرد: تنها در هفته اخیر، ۶۷ پیام مردمی برای مرمت و بهسازی پیاده‌رو در بلوار عبدالمطلب به اداره امور راهبری و توسعه همیاران محله ارسال شده که ۱۰۰ مترمربع از پیاده‌رو بلوار عبدالمطلب مرمت و بهسازی شد.
گفتنی است؛ در آبان ماه سال جاری هشت پیام برای جدول‌گذاری در سطح منطقه دو به اداره امور راهبری و توسعه همیاران محله ارسال شده که ۱۱۷ متر طول جدول‌گذاری شد. همچنین در این بازه زمانی ۱۳۷ پیام در خصوص مرمت و بهسازی پیاده‌رو به اداره امور راهبری و توسعه همیاران محلات ارسال و ۲۵۰ مترمربع مرمت پیاده‌رو انجام گرفت.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6253113746643
Qt: 1.3581819534302