چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸ ۱۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YHZiNiqINm+2KfZg9io2KfZhiDZiNi42YrZgdmH4oCM2LTZhtin2LMg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXZhti32YLZhyDYr9mIINiv2LEg2KjYstix2q/Ysdin2Ycg2LTZh9mK2K8g2obYsdin2LrahtmK

خبر:

فوت پاکبان وظیفه‌شناس شهرداری منطقه دو در بزرگراه شهید چراغچی

بامداد یکشنبه یکم آذرماه عبدالحمید ربانی پاکبان سخت‌کوش ناحیه چهار شهرداری منطقه دو حدفاصل میدان قائم به فهمیده متوجه دو کیسه زباله رها شده در بزرگراه شهید چراغچی می‌شود. او برای اینکه زباله‌ها مانعی در مسیر بزرگراه نباشد، از ماشین سازمان پیاده شده تا آنان را جمع‌آوری کند اما کامیون باری که در این مسیر درحال تردد بوده با او برخورد و با وجود تلاش کادر درمانی و حضور فوری عوامل اورژانس، این پاکبان وظیفه‌شناس شهرداری منطقه دو دارفانی را وداع گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، بامداد یکشنبه یکم آذرماه عبدالحمید ربانی پاکبان سخت‌کوش ناحیه چهار شهرداری منطقه دو، حدفاصل میدان قائم به فهمیده متوجه دو کیسه زباله رها شده در بزرگراه شهید چراغچی می‌شود.
او برای اینکه این دو کیسه زباله، مانعی برای برخورد ماشین یا موتورسوار نباشد از ماشین سازمان درخواست می‌کند، توقفی داشته باشد تا او این مانع را از مسیر بزرگراه بردارد. متاسفانه کامیونی که در مسیر درحال تردد بوده به دلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و سرعت بالا این کامیون با ایشان برخورد می‌کند.
طی تماس فوری با عوامل اورژانس و حضور ایشان در محل، نامبرده سریعاً به بیمارستان منتقل می‌شود اما متاسفانه با وجود تلاش کادر درمانی، به‌دلیل شدت جراحات وارده مثمر ثمر نبوده و این پاکبان زحمتکش و دلسوز دارفانی را وداع می‌گوید.
عبدالحمید ربانی متولد سال ۱۳۵۵ دارای پنج فرزند است که حدود 20 سال سابقه کاری در شهرداری مشهد دارد. او در تمام این سال‌ها با جدیت و تلاش خود به‌عنوان یک پاکبان وظیفه‌شناس زبان‌زد بود.
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1809372901917
Qt: 0.78479433059692