شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴ ۸
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KfYtdmE2KfYrSDZh9mG2K/Ys9mKINiq2YLYp9i32Lkg2KfZhtiq2YfYp9mKINmF2YjYs9mI2Yog2YLZiNqG2KfZhtmKINmIINmH2K/Yp9mK2Kog27PbsA==

با هدف رفع نقاط حادثه‌خیز انجام شد؛

اصلاح هندسی تقاطع انتهای موسوی قوچانی و هدایت ۳۰

شهردار منطقه دو مشهد گفت: تقاطع انتهای موسوی قوچانی و هدایت ۳۰ به دلیل ناایمن بودن و عدم تفکیک مسیر جریان ترافیک در آن موجب سردرگمی برای شهروندان می‌شد که به همین خاطر شهرداری منطقه دو اقدام به اصلاح هندسی این تقاطع کرده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی اظهار کرد: در راستای رفع خطر از نقاط حادثه‌خیز سطح منطقه، اصلاح هندسی تقاطع انتهای بولوار شهید موسوی قوچانی و هدایت ۳۰ آغاز شد.

وی ادامه داد: یکی از دلایل آغاز اصلاح هندسی این تقاطع، ناایمن بودن و عدم تفکیک مسیر جریان ترافیک در تقاطع انتهایی بولوارشهید موسوی قوچانی و هدایت 30 است.

شهردار منطقه دو مشهد خاطرنشان کرد: این تقاطع ایجاد سردرگمی برای رانندگان می‌شد. همچنین وجود پارکینگ‌های نامتعارف سبب ایجاد مزاحمت برای اهالی این محدوده گردیده بود.

فرقانی بیان کرد: شهرداری منطقه دو با هدف رفع مشکلات مذکور، اقدام به اصلاح هندسی این محدوده کرد.

وی عنوان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال در حال اجراست و تا کنون حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. پیش‌بینی می‌گردد ظرف مدت دو هفته آینده پروژه به بهره‌برداری کامل رسیده و در اختیار شهروندان محترم قرار گیرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7237493197123
Qt: 1.6014304161072