شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲ ۲۵
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YXYrdmB2YQg2KfZhtizINio2Kcg2YLYsdii2YYg2K/YsSDZhdit2YTZhyDZh9iv2KfZitiq

به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛

برگزاری محفل انس با قرآن در محله هدایت

محفل انس با قرآن کریم به مناسبت هفته بسیج با حضور قاریان برجسته، ممتاز و بین‌المللی در مسجدالغدیر محله هدایت با مشارکت شورای اجتماعی محله هدایت و اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو مشهد برگزار ‌شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، محفل انس با قرآن کریم به مناسبت هفته بسیج با حضور قاریان برجسته، ممتاز و بین‌المللی برگزار ‌شد. این مراسم در مسجدالغدیر محله هدایت با مشارکت شورای اجتماعی محله هدایت و اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو مشهد انجام گرفت.

محفل انس با قرآن، در واقع فرصت ارزشمندی است که مشتاقان و شیفتگان قرآن، ضمن خودسازی و بهره‌گیری از فیض لایتناهی قرآن کریم و آشنایی بیشتر با کرانه‌های پیدا و ناپیدای معارف قرآن مجید، با ایجاد انس و الفت قلوب با قرآن کریم خویشتن را برای حضور سازنده و ارزنده درعرصه اجتماعی و تشکیل حکومت مهدوی آماده و مهیا می‌کند.

با ترویج قرآن در بین اقشار مختلف جامعه به‌خصوص نسل جوان می‌توانیم در برابر تهدیدات و معضلات اجتماعی بایستیم. قرآن کتابی برای تمام اعصار و قرون است و در تمام زمینه‌های زندگی بشری اعم از فرهنگ، اجتماع، تربیت، معنویات و... راهکار و برنامه مدون دارد که عنایت به آیات الهی می‌تواند ما را در راه سعادت رهنمون سازد.

برگزاری محافل قرآنی موجب رشد معنوی در انسان شده و سپری در برابر دسیسه‌های شیطان خواهد بود. محفل نورانی انس با قرآن فضای جامعه را نورانی و روحانی خواهد کرد. برگزاری این محافل می‌تواند آثار معنوی کلام نور و ترویج فرهنگ قرآنی را به‌خصوص در بین نسل جوان به دنبال دارد.

جهت مشاهده تصاویرکلیک کنید .

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.0180066426595
Qt: 0.59947347640991