دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۴ ۷
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YrYp9iv2YjYp9ix2YcgMjQg2LTZh9mK2K8g2YXYrdmE2Ycg2YfZhtix2YjYsQ==

در منطقه دو انجام شد؛

یادواره 24 شهید محله هنرور

به مناسبت هفته بسیج، یادواره 24 شهید محله هنرور با محوریت مسجد مقداد با حضور خانواده شهدا محله برگزار و از خانواده این شهدا معزز تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، یادواره 24 شهید محله هنرور با محوریت مسجد مقداد با حضور خانواده شهدا محله برگزار شد. در این مراسم علاوه بر ساکنان محله اعضای شورای اجتماعی محله شهید هنرور نیز در این مراسم حضور داشتند.

نام و یاد شهدا دل‌ها را زنده می‌کند. جلسه یادواره شهدا یادآور همه فضیلت‌ها و ارزش‌هاست و شهدا عصاره همه این فضیلت‌ها هستند. شهدا تعلیم یافتگان مکتب امام بودند. باید برای انقلاب کار جهادی انجام شود، کاری ماندگار که شهدا این را ثابت کرده‌اند. امروزه یادواره شهدا تکریم و تجلیل از این ارزش‌ها، پاسداشت فرهنگ شهادت، ایثارگری و ازخود گذشتگی است.

امروز فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه می‌بینیم. باید همه تا آخرین نفس پای انقلاب بایستیم که این انقلاب ثمره ظهور خواهد بود. پیام شهدا حرکت جهادی، امر به معروف و نهی از منکر است. سرمایه اصلی ما خون پاک شهدا و پیروی از ولایت است.

برای توسعه گام دوم انقلاب باید خلأ کاری شهدا را پر کرد که با بهره‌گیری از آرمان‌ها پای تمام ارزش‌ها، ولایت، انقلاب و فضیلت‌ها مانده تا در نقطه ظهور یاران خوبی برای امام زمان باشیم.

گفتنی است؛ در این مراسم از خانواده شهدا معزز تجلیل شد و در پایان به تمامی شرکت‌کنندگان در مراسم ،بسته فرهنگی اهدا شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1431879997253
Qt: 2.2858772277832