چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۴ ۱۲
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KzZhNiz2Ycg2YfZheKAjNin2YbYr9mK2LTZiiDYtNmH2LHYr9in2LEg2KjYpyDYsdmI2LPYp9mKINi02YjYsdin2Yog2KfYrNiq2YXYp9i52Yog2YXYrdmE2KfYqiDZhtin2K3ZitmHINiv2Ygg2Ygg2LPZhw==

در منطقه دو انجام شد؛

برگزاری جلسه هم‌اندیشی شهردار با روسای شورای اجتماعی محلات ناحیه دو و سه

روز گذشته جلسه هم‌اندیشی شهردار منطقه دو با روسای شورای اجتماعی محلات ناحیه دو و سه منطقه برگزار و شورای اجتماعی محلات به بیان معضلات و مشکلات محله خود پرداختند که عمده این درخواست‌ها مربوط به حوزه فنی و عمران و خدمات شهری منطقه و ساماندهی کارتن‌خواب‌ و زباله‌گردها و ایجاد مراکز فرهنگی در محلات منطقه بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، جلسه هم‌اندیشی شهردار منطقه دو با روسای شورای اجتماعی محلات ناحیه دو و سه برگزار شد. جلسات هم‌اندیشی به پیشبرد هرچه بهتر پروژه‌های شهری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان کمک شایانی می‌کند.

روز گذشته حجت فرقانی، شهردار منطقه دو مشهد به همراه مهدی یوسف‌زاده رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو با رئیس شورای اجتماعی محلات قدس، نوده، توس، بصیر، خین عرب، حضرت حجت(عج)، نوید و اسماعیل آباد دیدار کردند.

در این جلسات هم‌اندیشی روسای شورای اجتماعی محلات معضلات و مشکلات محله خود را بیان کردند. عمده این درخواست‌ها مربوط به حوزه فنی و عمران و خدمات شهری منطقه بود. همچنین ساماندهی کارتن‌خواب‌ و زباله‌گردها و ایجاد مراکز فرهنگی در محلات از دیگر درخواست‌های روسای شورای اجتماعی این محلات است.

جهت مشاهده تصاویرکلیک کنید .

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.0516759554545
Qt: 0.6101062297821