چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ۱۵
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYt9ix2K0gwqvZh9mF2LPYp9mK2q/ZiiDYp9mK2YXZhsK7INiv2LEg2YXYrNiq2YXYuSDZhdiz2YPZiNmG2Yog2YHYr9mD

در منطقه دو انجام شد؛

اجرای طرح «همسایگی ایمن» در مجتمع مسکونی فدک

طرح «همسایگی ایمن» در مجتمع مسکونی فدک محله ابوطالب که دارای 232 واحد مسکونی است، با حضور جمعی از ساکنین این مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، اولین همایش طرح «همسایگی ایمن» در منطقه دو برگزارشد. این طرح قرار است در تمامی مجتمع های مسکونی و تجاری سطح منطقه اجرا شود.

در اولین گام، جلسات با هیئت امنای مجتمع‌های مسکونی سطح منطقه جلسه برگزار و جزییات طرح مطرح شد. روز گذشته طرح «همسایگی ایمن» در مجتمع مسکونی فدک محله ابوطالب که دارای 232 واحد مسکونی است، با حضور جمعی از ساکنین این مجتمع انجام شد.

این طرح همراه با کارگاه آموزشی آداب همسایه‌داری با حضور استاد فیض‌آبادی ، همایش آموزشی مباحث ایمنی، برگزاری تورایمنی، کارگاه آموزشی کودک، توزیع کتاب آموزش نکات ایمنی، نصب منشور ایمنی و همسایه‌داری در داخل آسانسور و محوطه مجتمع مسکونی انجام شد.

این طرح در تمامی محلات سطح منطقه و در فاز اول در مجتمع‌های مسکونی و فاز دوم در مجتمع‌های تجاری برگزار خواهد شد. هدف از این طرح ارتقای سطح آگاهی و عملکردی شهروندان آپارتمان‌نشین در خصوص ایمنی مجتمع‌های مسکونی و ارتقا سطح آگاهی و عملکردی اصناف در مجتمع‌های تجاری است.

شایان ذکر است؛ این طرح با همکاری اداره آموزش شهروندی سازمان فرهنگی و اجتماعی و مشارکت سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد اجرا می‌شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1510340372721
Qt: 0.72959923744202